Tajemnicze kulki gejszy

  • 11.05.2018, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Tajemnicze kulki gejszy
Doktor Kegel zalecał wykonywanie ćwiczeń mięśni pochwy trzy razy dziennie przez minimum 5–10 minut. Po co to robił i czy stosowanie się do jego zaleceń ma dzisiaj sens? Okazuje się, że tak, a pomóc w tym mogą niewinne, małe kuleczki, które potrafią wiele pomóc, a niejako przy okazji sprawić przyjemność.

Trening z kulkami waginalnymi

Mięśnie Kegla u kobiet są umiejscowione dokładnie na dnie macicy. Jeżeli zadbamy o ich wytrenowanie, ułatwią każdy poród i powrót do pełnej sprawności po nim, zwiększą satysfakcję seksualną oraz znacząco zmniejszą ryzyko różnych dolegliwości, które przychodzą z wiekiem, jak nietrzymanie moczu czy wypadanie pęcherza.

Ćwiczenia mięśni Kegla polegają na naprzemiennym napinaniu i rozluźnianiu mięśni okolic pochwy i krocza. Treningi w żadnym wypadku nie są trudne, zwłaszcza kiedy wyobrazimy sobie, że odbywają się praktycznie bez naszego udziału. Kobieta może kontynuować swój dyskretny trening mięśni Kegla podczas dowolnych aktywności - podczas chodzenia, biegu, tańca, pływania, czy prac w ogrodzie. Dokładnie takie działanie mają kulki gejszy, które wynaleziono w IV w. w Japonii i do dziś są jednym z najbardziej popularnych gadżetów seksualnych na świecie. 

Wypróbuj kulki dopochwowe w różnych rozmiarach

Kulki waginalne zalecane są przez położne, ginekologów i seksuologów na całym świecie, ponieważ pozwalają przywrócić sprawność mięśni Kegla u kobiet po porodzie i umożliwiają utrzymanie dobrej kondycji tych mięśni po menopauzie. Przygodę z kulkami Kegla można zacząć od małych rozmiarów, a kiedy już przekonamy się, że są naprawdę bezpieczne i dyskretne, a jakość naszego życia seksualnego poszybuje w górę, warto pobawić się z większymi rozmiarami i z innym materiałem.

Ogromną ofertę kulek gejszy w wielu wariantach, rozmiarach, kolorach i z każdego materiału można bezpiecznie i dyskretnie kupić w internetowym sklepie https://www.secretive.pl/akcesoria-erotyczne/kulki-gejszy/. Zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność - szybko, prosto i z fachową poradą!

Kulki gejszy dla mężczyzny

Mężczyźni również mają mięśnie Kegla i mogą je ćwiczyć tak samo jak kobiety. Niestety, nie mają oni budowy, która pozwala im na tajemnicze użycie kulek podczas codziennych zajęć, dlatego mogą ćwiczyć mięśnie Kegla na dwa sposoby: podczas wstrzymywania strumienia moczu oraz stosunku seksualnego. Kulki waginalne schowane w pochwie kobiety, będą drażnić prącie podczas stosunku, znacznie podwyższając radość z seksu, a przy okazji trenując mięśnie mężczyzny. Niewątpliwie ćwiczenie mięśni Kegla przez mężczyzn wpłynie korzystnie na jakość życia seksualnego pary. 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: