Zastanawiasz się jaką pościel wybrać do hotelu?

  • 22.02.2019, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Zastanawiasz się jaką pościel wybrać do hotelu?
Prowadzisz własny motel i nie wiesz jak urządzić sypialnie? Nie potrafisz dopasować pościeli do pozostałych elementów wystroju wnętrza? Nie martw się, w tym artykule opiszę najpopularniejszy rodzaj pościeli oraz postaram się wyjaśnić Ci, jak dobrać najlepszą z nich. Dowiesz się również, jak sprawić, żeby łóżko w hotelu było dla gości czymś więcej niż tylko źródłem odpoczynku.

Materac, czyli kręgosłup łóżka

Bez wątpienia pościel, którą dobierzesz do łóżka będzie jej najważniejszym, zaraz obok materaca, elementem. Jeśli jednak nie zakupiłeś jeszcze materacy, warto zastanowić się nad ich rozmiarem i rodzajem. Najlepszy będzie rozmiar uniwersalny, który pasuje do większości pościeli oraz poszewek, gdyż w taki sposób najłatwiej będzie nam je dobrać. Dodatkowo klienci są przyzwyczajeni do uniwersalnych łóżek z klasycznymi materacami - ponieważ praktycznie każdy z nas takich używa. Nie warto zatem wymyślać czegoś specjalnego, ponieważ bardziej niż pomóc - może to zaszkodzić. Jeśli chodzi o rodzaj materaca, tutaj polecałbym jednak dość miękką strukturę. Jest to wybór przeciwny niż w materacach domowych, gdzie zdrowsze okazują się twarde materace. Dzieje się tak dlatego, że miękki materac sprawi wrażenie, że osoba korzystająca z pokoju od razu poczuje różnice i uzna materac za niezwykle wygodny. Zazwyczaj klienci nie zostają w hotelach na długo i taka przyjemna odmiana i namiastka relaksu i odprężenia świetnie im zrobi, a Tobie zagwarantuje, że wkrótce ponownie skorzystają z Twoich usług.

Pościel hotelowa - serce sypialni

Kiedy już dobraliśmy materac, zabieramy się na wybór pościeli. Niezależnie od tego jaki wystrój, kolor czy atmosfera panuje w sypialni, najlepsza będzie pościel hotelowa biała z oferty https://posciel.to/posciel-hotelowa. Dlaczego akurat ten kolor? Ano, dlatego że pasuje on dosłownie do każdego wystroju. Ma tą magiczną właściwość, że niezależnie od tego w jakiej kompozycji się znajdzie - zawsze świetnie wygląda. Biały kolor doda sypialni charakteru formalnej elegancji, jeśli w pokoju znajdziemy inne meble w tym stylu. Sprawdzi się on również w klasycznym pokoju o niezbyt wyrafinowanym wyglądzie. Dodatkowo, biała pościel zawsze wygląda czysto i przyjemnie. Musisz przyznać, że sam widząc starannie ułożoną, czystą, białą pościel - sam marzysz o tym, żeby wskoczyć do łóżka chociażby na małą drzemkę. 

Pościel Hotelowa

A co z materiałem pościeli?

Krótka odpowiedź brzmi: bawełna. Ale oczywiście nie byle jaka, sztuczna bawełna. Jedynym słusznym wyborem jest 100-procentowa, czysta bawełna, która oprócz tego że jest bardzo wytrzymała i świetnie się prezentuje, nie powoduje uczuleń u alergików. Dzięki temu, bez żadnych kłopotów możesz śmiało wykorzystać ją w hotelowych sypialniach. Tutaj ponownie, jak w przypadku materaca, pościel taka jest bardzo uniwersalna i zdecydowana większość klientów po prostu będzie się pod nią czuła komfortowo i spokojnie. 

Jeśli jednak decydujesz się na nieco bardziej wyrafinowany wybór i zamierzasz gościć w swoim hotelu wymagających klientów, wybierz pościel stworzoną z bardziej "egzotycznych" materiałów. Świetnym wyborem będzie np. jedwab lub satyna. Taka pościel będzie lekka, miękka i przyjemna, a dodatkowo każdemu od pierwszego wrażenia skojarzy się z luksusem i ekstrawagancją. Pamiętaj również, aby dbać o pościele, a szczególnie ich higienę. Po każdym kliencie pościel należy dokładnie wyprać, wysuszyć i odpowiednio złożyć na łóżku, ponieważ nawet najlepsze materiały nie zastąpią prawidłowej i profesjonalnej obsługi.

Biała pościel hotelowa we wszystkich rozmiarach dostępna jest w sklepie https://posciel.to

 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: