Kiedy przyda się eco myjnia parowa?

  • 18.02.2019, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Kiedy przyda się eco myjnia parowa?
Oprócz standardowego mycia samochodu, na myjni parowej również możemy umyć inne rzeczy. Myjnia parowa oferuje ekologiczne mycie parą pod ciśnieniem. Dzięki temu skutecznie i bezpiecznie usuniemy powstały brud i zanieczyszczenia.

Pranie dywanów przy pomocy eco myjni parowej

Wiele osób wie, jak bardzo mogą ubrudzić się dywany. Ich wyczyszczenie wbrew pozorom należy do trudnych zadań. Niektóre osoby stawiają na samodzielne czyszczenie dywanu na terenie swojej posesji, a niektórzy korzystają z usług prania dywanów. Teraz wyczyścić dywan możemy również przy pomocy myjni parowej. Jest to ekologiczne rozwiązanie, które ma wiele możliwości. Mycie przy pomocy myjni parowej nie pozostawia przede wszystkim ścieków, w porównaniu z innymi myjniami, czy samodzielnym myciu tradycyjnym. Czy więc myjnia parowa skutecznie wyczyści nasz dywan? Myjnia parowa działa na zasadzie wodnej pary, która wydobywa się z dyszy pod dużym ciśnieniem i temperaturą. Jak wiadomo, każdy dywan posiada włókna, a niektóre dywany posiadają wypukłe wzory, z których usunięcie brudu jest nie lada wyzwaniem. To właśnie ciśnienie z myjni parowej sprawia, że nawet ciężko dostępny brud zostaje wypchnięty. Ekologiczna myjnia parowa doskonale sprawdza się przy czyszczeniu dywanów. Jeśli udamy się do myjni parowej samoobsługowej bardzo możliwe, że zapłacimy znaczniej mniej, niż mielibyśmy zapłacić usługodawcy, który czyści dywany.

Skuteczna chemia w myjniach parowych

Do myjni parowych również jest potrzebna odpowiednia chemia samochodowa, aby skutecznie wyczyścić samochód. Ważne jest to, że do myjni parowych przeznaczone są specjalne chemikalia i kosmetyki samochodowe. To wszystko po to, aby skutecznie zadbały o samochód, wyczyściły go i wypielęgnowały. Ważne jest także to, że podczas czyszczenia powierzchni parą, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz samochodu wytwarzana jest bardzo wysoka temperatura, dlatego ważnym jest aby chemia samochodowa nie traciła swoich właściwości czyszczących pod jej wpływem i nie spowalniała procesu czyszczenia. Właśnie w trosce o ten aspekt stworzono wiele linii kosmetyków i chemii samochodowej przeznaczonej wyłącznie do myjni parowych.

Więc na czym polega ekologia myjni parowej?

Tak jak każda myjnia, myjnia parowa musi mieć chemię samochodową, aby skutecznie wyczyścić samochód. Myjnia parowa dlatego jest eko, ponieważ nie pozostawia po sobie ścieków, a także wykorzystuje o wiele mniej wody, niż tradycyjne myjnie. Środki przeznaczone do myjni parowych są także stworzone tak, aby skutecznie czyściły samochód, ale także aby nie szkodziły środowisku. Wszystko zostało zaplanowane tak aby eco myjnia parowa mogła dbać o samochody i jednocześnie o nasze środowisko. Dlatego nie brakuje tego typu usług, które możesz znaleźć chociażby tutaj http://gtlux.pl/mobilna-myjnia-parowa/. Firmy oferują też możliwość podjęcia współpracy i rozwinięcia własnego biznesu.

Grupa Tipmedia
--- Materiał partnera ---
Podziel się: