Producent kalendarzy dla firm - na co zwrócić uwagę?

  • 20.12.2018, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Producent kalendarzy dla firm - na co zwrócić uwagę?
Kalendarz to nieodzowny element dekoracyjny wielu powierzchni. Jest to jednak przedmiot przede wszystkim użytkowy. Pozwala bowiem na zapewnienie sobie poczucia zorganizowania. Jeśli zaznaczymy w nim wszystkie wydarzenia, w tym urodziny, spotkania, wizyty u lekarza to będziemy mieli pewność, że nic nam nie umknie.

Rodzaje kalendarzy

Jeśli decydujemy się na zakup kalendarza to z pewnością znane jest nam jego docelowe przeznaczenie. Chodzi tu przede wszystkim o to, czy ma to być kalendarz ścienny, stojący, kieszonkowy, czy książkowy. Tego typu kalendarze będą się różniły nie tylko rozmiarem, czy zastosowaniem ale także swoją zawartością. Mogą one być dzienne, tygodniowe, czy tygodniowe z notesem. Ten podział wymusza również zróżnicowanie ilości stron, którymi będziemy dysponowali. Wybierając odpowiedni kalendarz musimy już na samym początku wziąć pod uwagę jego docelowe przeznaczenie.

Przeznaczenie kalendarza, a producent kalendarzy

Jeżeli decydujemy się na zakup kalendarzy dla pracowników lub jako gratis dla klientów to musimy zadbać o kilka istotnych kwestii. Przede wszystkim sprawdźmy czy dany producent kalendarzy dysponuje opcją personalizacji swoich produktów. Mowa tu o nadruku logo lub zmianie pierwszej strony kalendarza pod potrzeby firmy. Jeśli mają to być kalendarze rozdawane pracownikom to muszą być zawartością dopasowane do ich potrzeb. Chodzi tu o miejsce jakiego potrzebują do wpisania notatek, czy wprowadzania godzin spotkań. Jeśli prowadzimy większą firmę to zapewne będziemy potrzebowali kalendarzy różnego typu. W związku z tym sprawdźmy, czy producent kalendarzy dysponuje szerokim asortymentem.

Producent kalendarzy – a promocja firmy

Kalendarze bardzo często służą do promocji firmy. Rozdaje się je nie tylko pracownikom, którzy będą z nimi odwiedzali klientów, ale także daje się je kontrahentom np. w paczce świątecznej. Tego typu kalendarze powinny zostać bardzo starannie wykonane. Wybór należy rozpocząć od materiału na okładkę. Musi on być wytrzymały, najlepiej nie przyjmujący brudu i taki który nie podrze się pod wpływem częstego użytkowania. Następnie należy zadbać o jakość użytego papieru. Ten również powinien być wytrzymały, który łatwo przyjmuje długopis. Do tego jeszcze papier który będzie służył reklamie firmy. Kolejnym elementem kalendarza jest oczywiście tasiemka. Ona także musi być solidna. Całość będzie świadczyła o prestiżu firmy.

Wybierając odpowiedniego producenta kalendarzy należy najpierw dobrze rozeznać się w temacie. Szukając dobrej opcji sprawdź tutaj i dowiedz się więcej o ofercie firmy. Ten producent posiada w swoim asortymencie różne rodzaje kalendarzy. Daje również możliwość stworzenia produktu typowo reklamowego.

Grupa Tipmedia
--- Materiał Partnera ---
Podziel się: