Wybieramy sprzęt i kosmetyki do gabinetu kosmetycznego

  • 11.10.2018, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Wybieramy sprzęt i kosmetyki do gabinetu kosmetycznego
Otwierając salon kosmetyczny musimy zadbać nie tylko o odpowiedni wystrój, ale także o sprzęt i preparaty. Jak więc dokonać odpowiedniej selekcji?

Wnętrze spójne i przemyślane

Zanim zakupimy sprzęt i kosmetyki, musimy zorganizować przestrzeń naszego salony. Potrzebujemy nie tylko farb czy tapet, ale także mebli kosmetycznych. Te możemy dobrać wedle własnego uznania. Najlepiej zdecydować się na ofertę polskich producentów. Ich asortyment jest bardzo szeroki i cechuje się dużą wytrzymałością. Urządzanie wnętrza możemy przeprowadzić według własnej koncepcji. Ważne, by było ono spójne i harmoniczne. Świetnie w gabinetach sprawdzają się fototapety, które stanowią dobrą bazę wyjściową do dalszych prac dekoracyjnych. Gama produktów jest tak szeroka, że do każdego stylu jesteśmy w stanie dobrać praktycznie najdrobniejsze detale.

Nie przesadź ze sprzętem

Wybór sprzętu to jedna z najważniejszych decyzji, jaką podejmujemy przed otwarciem salonu. Sprzęt musi być wysokiej jakości, by przeprowadzane w salonie zabiegi były skuteczne i bezpieczne dla klientów. Nie możemy oszczędzać więc na urządzeniach. Bezpiecznym rozwiązaniem, w zależności od wysokości budżetu, będzie wybór sprzętu do tych zabiegów, które chcemy przeprowadzać i do których jesteśmy przeszkoleni. Pamiętajmy o tym, by nie przepłacać za sprzęt. Starajmy się pamiętać o stosunku jakość-cena. Kupując urządzenia zwróćmy uwagę na kraj pochodzenia, rok produkcji, certyfikacje bezpieczeństwa i skuteczności oraz funkcje zabiegowe. Polska branża kosmetyczna jest bardzo dobrze rozwinięta, dlatego wybór polskiego sprzętu będzie bardzo dobrą decyzją. Ustrzegajmy się natomiast urządzeń chińskiej produkcji, gdyż cechuje je duża awaryjność, a także niższa skuteczność czy bezpieczeństwo.

Kosmetyki do gabinetu kosmetycznego

Wybór producentów kosmetyków jest ostatnią decyzją, która uzupełni nasze dotychczasowe działania. Dobrze dobrane preparaty podniosą skuteczność wykonywanych zabiegów, a co za tym idzie wpłyną na satysfakcję klientów. Na rynku znajdziemy wiele marek oferujących profesjonalne kosmetyki do gabinetu kosmetycznego. Jednym z nich jest Phyris. Kosmetyki te charakteryzuje wysoka skuteczność działania. Zawierają one zdecydowanie więcej substancji odżywczych niż ich odpowiedniki dostępne w masowej sprzedaży w drogeriach. Dodatkowo swoją ofertę możesz wzbogacić o kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji domowej. Pomogą one klientkom utrzymać dłużej efekty zabiegów. Ciągłe dostarczanie substancji odżywczych zregeneruje i odmłodzi skórę, co tylko potwierdzi odpowiedni dobór urządzeń, preparatów oraz usług. W ten sposób mamy szanse uszczęśliwić niejednego klienta.

 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: