Porównywarka kont bankowych – 3 argumenty, które Cię do niej przekonają

  • 23.03.2018, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Porównywarka kont bankowych – 3 argumenty, które Cię do niej przekonają…
Chociaż wybór jednego konta nie oznacza, że musisz się ograniczać tylko do niego, to warto już na początku dokonać przemyślanego wyboru. Podejmuj decyzje dla Twojej wygody i dla dobra finansów. Wszelkie wątpliwości rozwieje porównywarka kont bankowych, dzięki której możesz wygodnie i szybko uzyskać informacje na temat interesujących Cię ofert.

Dostosowanie do Twoich oczekiwań

Zależy Ci na darmowym rachunku bankowym? Szukasz konta z kartą za darmo? Interesują Cię bezpłatne przelewy lub wygodna obsługa przez Internet? A może liczysz na częściowy zwrot wydatków w systemie cashback lub moneyback? Dzięki porównywarce kont bankowych te wszystkie informacje masz na wyciągnięcie ręki. Zwróć uwagę na kryteria, które są najmocniej związane ze stylem Twojego życia. Ktoś, kto wyjeżdża na wiele podróży, będzie chciał tanio wypłacać pieniądze za granicą. Osoby dokonujące częstych przelewów chcą korzystać z tej usługi za darmo. Niektórzy wraz z kontem pragną uzyskać dostęp do innych usług – ubezpieczenia czy możliwości wzięcia atrakcyjnego kredytu. Porównywarka kont bankowych bierze pod uwagę wiele różnorodnych czynników.

Trzymaj rękę na pulsie i bądź na bieżąco

Oferty bankowe stale się zmieniają. Wybór najlepszego konta wymagałby ciągłego bycia na bieżąco. Jednak dzięki kompleksowym, stale aktualizowanym porównywarkom jest to całkowicie zbędne. Takie narzędzia nie są tworzone przez banki i nie są powiązane z żadnym z nich. Możesz więc liczyć na rzetelny ranking, w którym na pierwszym miejscu pojawi się oferta rachunku bankowego, jaki w danej chwili jest najlepszy na rynku.

Oszczędność czasu dla tych, którzy chcą zapanować nad swoimi finansami

W porównywarce kont bankowych jedno kliknięcie dzieli nas od uzyskania wglądu w szereg ciekawych, atrakcyjnych dla portfela ofert. Wszystko na jednej stronie, bez konieczności przeszukiwania ofert bankowych i skrupulatnego zapisywania warunków. Najważniejsze informacje są najbardziej widoczne i podawane jako pierwsze – ci, którzy chcą zagłębić się w szczegóły, mogą rozwinąć opis danej oferty. Proste, intuicyjne i w pełni funkcjonalne narzędzie.

Czy chcesz wiedzieć wszystko na temat danego konta?

Porównywarki kont osobistych biorą pod uwagę różne czynniki, jednak najważniejszymi są opłaty związane z rachunkiem. Dotyczą one nie tylko jego prowadzenia, ale również kosztów, jakie generuje wydanie i użytkowanie karty, robienie przelewów czy korzystanie z bankomatów. Dokładnie poznasz koszty obsługi w banku, zlecania przelewów lub wypłaty pieniędzy w oddziale. Niektóre usługi są darmowe, jednak tylko wtedy, gdy klient spełni określone warunki – przykładowo prowadzenie konta może nas kosztować, jeśli co miesiąc nie zostanie ono zasilone o kwotę w ustalonej wysokości.

Dodatkowe bonusy

Wiele banków w zamian za otworzenie konta zaoferuje Ci różnorakie bonusy – sprzęt elektroniczny, dodatkową gotówkę czy bon do sklepu. Jeśli taka oferta jest dla Ciebie kusząca, to warto byś się jej dokładniej przyjrzał.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: