Juniorzy * Remis w meczu niewykorzystanych szans (info, szczegóły meczu, tabela)

• 27.10.2016, 16:20
  • Piotr Waydyk
Kołbacz niedziela 23 października 2016 roku godz. 11.00 Zootechnik Kołbacz- Łabędź Widuchowa 2:2 (2:1)

Bramki: Arkadiusz Czernecki i Dawid Stopnicki.

Skład: Darwin Roman, Oszczyk Paweł, Luby Jakub, Mazurek Patryk, Fabiszak Krzysiek, Wrzesiński Kamil, Kuś Łukasz, Czernecki Adrian, Czernecki Arek, Romanowski Filip, Jankowski Kacper. Ponadto grali Staszałek Kamil, Grodecki Daniel, Stopnicki Dawid, Maszkowski Kamil, Aleszczyk Krzysiek. W rezerwie pozostali Mazur Konrad i Tuszyński Kuba

Słabo wypadł pod względem skuteczności mecz juniorów w Kołbaczu. Duża ilość niewykorzystanych sytuacji spowodowała stratę punktów. Zamiast po 20 minutach prowadzić 5:0 przegrywaliśmy 1:0. Bramkę na 1:1 zdobył Arek Czernecki. Jeszcze przed przerwą błąd całej obrony wykorzystał zawodnik gospodarzy. Po przerwie wyrównał Dawid Stopnicki po pieknym strzale z rzutu wolnego.

foto i info: trener Łukasz Karapulka