Pro-Team Żarczyn * W Baniach osłabieni kadrowo żarczynianie stawili opór tylko w pierwszej połowie (szczegóły meczu, komentarz, wideo i fotorelacja)

• 17.10.2016, 11:08 (aktualizacja 17.10.2016 11:22)
  • Piotr Waydyk
Banie niedziela 16 października 2016 roku godz. 15.00 Iskra Banie - Pro-Team Żarczyn 6:1 (1:1)

TERMINARZ WYNIKI   TABELA  PUCHAR E-WIDUCHOWA

Łabędź Widuchowa     KLUKS Krzywin  Pro-Team Żarczyn   Czarni Czarnówko    JUNIORZY     TRAMPKARZE

Pro-Team Żarczyn w sezonie 2015/16

Banie niedziela 16 października 2016 roku godz. 15.00

Iskra Banie - Pro-Team Żarczyn 6:1 (1:1)

Bramka: 0:1 - 10' Dariusz Obała strzałem w same okienko przy bliższym słupku, 1:1 - Jakub Leśniak po samobójczym strzale; pozostałe gole dla Iskry: Sapinski Radoslaw x2, Kreft Grzegorz, Kolasiewicz Robert, Kolasiewicz Rafał

Skład: Dominik Dworzyński - Sebasian Sztuka, Jakub Leśniak, Krystian Bącela, Przemysław Mierzwiak (Stanisław Kauwa) - Tomasz Glanert, Dariusz Pańko, Szymon Dworzyński, Dawid Chmielewski -  Dariusz Obała, Wojciech Mierzwiak

Żółte kartki: 17' Krystian Bącela, 38' Sebastian Sztuka

Komentarz:

W mocno osłąbionym składzie przystąpili żarczynianie do meczu z niedawnym liderem. W skłądzie zabrakło miedzy innymi Pawła Stryczka, Rafała Obały, Łukasza Mierzwiaka i Michałą Zawadzkiego. Mimo tych osłąbień gra Pro-Teamu w pierwszej połowie wyglądała bardzo przyzwoicie. Taktyka gry z kontrataku przyniosła niestety tylko raz powodzenie po telewizyjnym strzale Darka Obały w 10 minucie. Później było kilka okazji do podwyższenia rezulatu. Jedna z nich zakończyłą się strzałem w słupek z najbliższej odległości. Do przerwy Iskra niemiłosiernie męczyła się. Udało się jej tylko wyrównać stan meczu po samobójczym przypadkowym strzale stopera Pro-Teamu, Kuby Leśniaka.

Po przerwie istniała już tylko jedna drużyna. Gospodarze zupełnie obnażyli braki kondycyjne zawodników gości. Przede wszystkim zagrali skutecznie. Niestety kilku kolejnych zawodników Pro-Teamu odniosło kontuzje. Kolejny mecz za tydzień. Pro-Team podejmie grającą ostatnio równo Unię Swochowo.