• 17.10.2016, 09:07 (aktualizacja 17.10.2016 09:24)
  • Piotr Waydyk
Łabędź Widuchowa * Szczęśliwy remis w Swochowie. Dwie kołyski dla Andrzeja Łęczewskiego, który ratuje remis w końcówce (szczegóły meczu, komentarz, wideo i fotorelacja) Piotr Waydyk
Widuchowa niedziela 16 października 2016 roku godz. 14.00 Unia Swochowo - Łabędź Widuchowa 2:2 (0:1)

TERMINARZ  WYNIKI TABELA KADRA PUCHAR E-WIDUCHOWA HISTORIA HERB KLUBU RUNDA WIOSENNA 14/15  SEZON 2005/16

Widuchowa niedziela 16 października 2016 roku godz. 14.00

Unia Swochowo - Łabędź Widuchowa 2:2 (0:1)

Bramka: 0:1 - 24' Andrzej Łęczewski  po asyście Leszka Stemskiego, 1:1 - 55', 2:1 - 77', 2:2 - 86' Andrzej Łęczewski

Skład: Patryk Fifer - Mateusz Grzech (78' Paweł Kaczor), Krzysztof Bluj, Jarosław Wilk, Tomasz Szturo - Dawid Zięcik, Rafał Stawicki, Andrzej Łęczewski - Kamil Szturo (75' Arkadiusz Szmelcuch), Łukasz Karapulka, Leszek Stemski (89' Kamil Tylutki)

Komentarz

Zgodnie z oczekiwaniami nie był to łatwy mecz dla Łabędzia, który przystąpił do meczu w takim samym składzie  co tydzień wcześniej z Iskrą Banie. Całe szczęście w składzie ponownie mógł wystąpić Andrzej Łęczewski, świeżo upieczony ojciec, któremu ponownie można było i to aż dwukrotnie odtańczyć "kołyskę", chociaż za drugim razem nie starczyło czasu, aby to zrobić ponownie, gdyż drużyna chciałą jak najszybciej wygrać. To właśnie popularny "Lucek" otworzył wynik po brawurowej akcji skrzydłem Leszka Stemskiego i to on uratował remis na kilka minut przed końcowym gwizdkiem strzałem z około 20 m.

Na dobrą sprawę Łabędź ten mecz powinien spokojnie wygrać. Zabrakło skuteczności, zwłąszcza w drugiej połowie. Sytuacji nie brakowało. Między innymi piłka aż dwa razy zatrzymała się na poprzeczce. Niestety zabrakło szczęścia także w innych sytuacjach. I tak trzeci remis stał się faktem. Dodać należy, że to pierwsza strata punktów w meczu wyjazdowym w tym sezonie. I tak spadek z 3. na 5. miejsce stał się faktem.

Za tydzień Łabędź podejmie u siebie Zjednoczonych Kurzycko, czyli jedną ze słąbszych drużyn w lidze. Praktyka jednak mówi, że nikogo nie można lekceważyć.

Zapraszam także do obejrzenia tym razem krótkiej wideorelacji z pierwszej połowy. Za jakość zdjęć przepraszam, ale w tym dniu aura nie dopisała fotografom. Było ciemno i zacinał jesienny "kapuśniaczek".