Juniorzy * Po zwycięstwie w meczu na szczycie juniorzy wrócili na pozycję lidera (info, szczegóły meczu, tabela i fotorelacja)

• 16.10.2016, 08:49 (aktualizacja 16.10.2016 10:11)
  • Piotr Waydyk
Widuchowa sobota 15 października 2016 roku godz. 13.00 Łabędź Widuchowa - Odrzanka Radziszewo 3:2 (2:2)

bramki: 0:1 - 20', 1:1 - 24' Kacper Jankowski, 1:2 - 35', 2:2 -  41' Kacper Jankowski, 3:2 - Arkadiusz Czernecki,

Skład: Darwin Roman - Paweł Oszczyk, Patryk Mazurek, Dawid Stopnicki, Krzysiek Fabiszak - Jakub Luby, Kamil Wrzesiński, Arek Czernecki, Kacper Jankowski , Łukasz Foksowicz, Adrian Czernecki
Z ławki weszli: Krzysztof Aleszczyk, Konrad Mazur, Jakub Tuszyński, Kamil Maszkowski, Daniel Grodecki, Filip Romanowski.

Juniorzy Łabędzia wygrali mecz na szczycie swojej grupy i powrócili na pozycję lidera. Tym samym udał się rewanż za porażkę w Daleszewie 1:3. Trener Łukasz Karapulka miał do dyspozycji aż 17 zawodników. W pierwszej połowie goście dwukrotnie obejmowali prowadzenie. Przy obu straconych bramkach nie popisał się Darwin Roman. Przy pierwszym golu wypluł niefortunnie piłkę po słabo bitym rzucie wolnym. Odbita ręką piłka trafiłą w słupek i wpadła do siatki. Przy drugim golu dał sobie wbić piłkę z bardzo ostrego kąta przy krótkim słupku. Na szczęście w wysokiej formie w tym dniu znajdował się Kacper Jankowski, który dwukrotnie w pierwszej połowie zniwelował straty po strzałąch z dystansu.

Nasi juniorzy jako drużyna byli lepsi od dotychczasowego lidera, co udokumentowali w drugiej połowie bramką Arka Czerneckiego. Jako drużyna prezentują się świetnie. Słabszy dzień lub brak koncentracji jednego zawodnika nie jest problemem, gdyż wzamian inni są w bardzo dobrej dyspozycji. Po tym zwycięstwie juniorzy mają 2 pkt przewagi nad swoim rywalem. Za tydzień Łabędź gościć będzie w Kołbaczu, gdzie o komplet punktów teoretycznie powinno być łatwiej.