Powstała grupa wsparcia dla osób współuzależnionych

  • 13.10.2016, 16:56 (aktualizacja 13.10.2016, 17:05)
  • Piotr Waydyk
Powstała grupa wsparcia dla osób współuzależnionych
TO RODZAJ DOBROWOLNYCH, NIEZOBOWIĄZUJĄCYCH SPOTKAŃ, OSÓB, KTÓRE POTRZEBUJĄ WSPARCIA, ROZMOWY, PODZIELENIA SIĘ SWOIMI PROBLEMAMI. GRUPĘ KOORDYNUJE DOŚWIADZONY SOCJOTERAPEUTA, WIELOLETNI CZŁONEK GMINNEJ KOMISJI ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH ORAZ CZŁONEK ZESPOŁU INERDYSCYPLINARNEGO DS. PRZEMOCY W ROZINIE.

   GRUPĘ KOORDYNUJE DOŚWIADZONY SOCJOTERAPEUTA, WIELOLETNI CZŁONEK GMINNEJ KOMISJI ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH ORAZ CZŁONEK ZESPOŁU INERDYSCYPLINARNEGO     DS. PRZEMOCY W ROZINIE. 

   ZAPRASZAMY WSZYSTKIE OSOBY, KTÓRE BORYKAJĄ SIĘ Z PROBLEMEM UZALEŻNIENIA SWOICH BLISKICH, NA SPOTKANIA, W KAŻDY OSTATNI PIĄTEK MIESIĄCA, DO ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W WIDUCHOWEJ PRZY UL. GRUNWALDZKIEJ W GODZINACH OD 11.30 DO 13.30.

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe