Przed nami kolejny piłkarski weekend * Młodzieżowcy u siebie, a seniorzy w komplecie na wyjazdach

  • 12.10.2016, 21:40 (aktualizacja 14.10.2016, 09:19)
  • Piotr Waydyk
Przed nami kolejny piłkarski weekend * Młodzieżowcy u siebie, a seniorzy…
Tym razem w sobotę zagrają tylko drużyny młodzieżowe (juniorzy i trampkarze) i obie w Widuchowej. Jest więc okazja zobaczyć na własne oczy, jak prezentują się następcy naszych dorosłych piłkarzy.

TERMINARZ WYNIKI   TABELA  PUCHAR E-WIDUCHOWA

Łabędź Widuchowa     KLUKS Krzywin  Pro-Team Żarczyn   Czarni Czarnówko    JUNIORZY     TRAMPKARZE

 

      Wszystkie nasze drużyny seniorskie tym razem zagraja na wyjazdach, gdyż nawet LUKS Krzywin rozgrywa swoje mecze jako gospodarz poza naszą gminą w Lisim Polu. Najtrudniejsze zadanie stoi tym razem przed żarczyńskim Pro-Team, gdyż ten zagra w Baniach z niedawnym liderem.  Łabędź Widuchowa, który wygrał w tym sezonbie wszystkie wyjazdowe mecze, tym razem  poszuka kompletu punktów w Swochowie. Nadzieje na punkty z przeciętnymi Zjednoczonymi Kurzycko mają także Czarni Czarnówko.

Piotr Waydyk

TABELA A KLASY (kliknij)

 

 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe