Powiat Gryfiński * Paweł Wróbel nominowany do tegorocznego Bociana

  • 12.10.2016, 08:27 (aktualizacja 09.11.2016, 18:16)
  • Piotr Waydyk
Powiat Gryfiński * Paweł Wróbel nominowany do tegorocznego Bociana Piotr Waydyk
Paweł Wróbel, nauczyciel muzyki w Zespole Szkół w Widuchowej, znalazł sie wśród trzech nominowanych w kategorii „kultura” do nagrody starosty gryfińskiego za promocję powiatu. Wcześniej został zgłoszony przez Wójta Gminy Widuchowa

obok innych, tj. Kapeli Ludowej Wełtynianka Zakładowej Orkiestry Dętej przy Zespole Elektrowni Dolna Odra, Teatru Bomba Bomba oraz Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu. Teraz ogłoszono trzech nominowanych w tej kategorii, gdzie obok Pawła Wróbla znaleźli się Wełtynianka i orkietra dęta, która była już nominowana w ubiegłym roku.

    Wkrótce odbędzie sie kolejny etap konkursu, a ogłszenie wyników tradycyjnie odbędzie się podczas uroczystej gali zorganizowanej w Starostwie Powiatowym w Gryfinie z okazji Święta Niepodległości.

    Przewodniczacym kapituły jest jest członek zarządu powiatu Henryk Kaczmar, reprezentujący w tym gremium starostę gryfińskiego, a w jej skład wchodzą Roman Michalski, Przewodniczący Rady Powiatu, przedstawiciele lokalnej prasy oraz Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki.

        Inni zgłoszeni z Gminy Widuchowa w pozostałych kategoriach, tj. Michał Gadowski (sport) oraz Stowrzyszenie Nadodrzańskie Klimaty (inicjatywa społeczna), nie znaleźli się wśród nominowanych.

Piotr Waydyk

 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe