E-Widuchowa zawiesza działalność na czas nieokreślony

  • 15.12.2017, 05:41 (aktualizacja 19.12.2017, 09:55)
  • Piotr Waydyk
E-Widuchowa zawiesza działalność na czas nieokreślony
Z przykrością muszę zawiadomić moich czytelników, że zmuszony jestem zawiesić działalność medialną na czas bliżej nieokreślony. Ta myśl towarzyszy mi od dawna. Przyczyn można znaleźć wiele, ale te podstawowe to: permanentnie deficytowe przedsięwzięcie, brak reklamodawców, sponsorów, darczyńców, zdezelowany sprzęt, brak czasu z uwagi na obowiązki zawodowe, społeczne i prywatne, brak chętnego do kupna portalu nawet za przysłowiowa "złotówkę". Zdaję sobie sprawę, że wiele osób ucieszy ta wiadomość. Mam też cichą nadzieję, że wielu zwolenników mojej medialnej działalności ta wiadomość niejako pobudzi do refleksji i zastanowienia się. Myślę, że kilka ostatnich lat pokazało, że jako niesłusznie zwolniony w perfidny sposób z pracy i potem prawomocnym wyrokiem sądu przywrócony, pokazałem wszystkim, że potrafię znaleźć się w nowej trudnej, nieraz okrutnej rzeczywistości. Nie to, żebym wołał o powtórkę i piętrzenie mi trudności zawodowych i życiowych, ale wskazuję, że nie wszystko jest złotem, co się świeci, a działalność portalu e-widuchowa od początku była deficytowa. Radne Malik i Hasiuk w ramach komisji rewizyjnej udowodniły ponad wszelką wątpliwość, że mój portal, pomimo że zawsze najwięcej pisał o naszej gminie, w żaden sposób nie mógł liczyć na przychylność kasy publicznej, na jaką mogą liczyć inne media lokalne i regionalne. Przez trzy lata byłem dyskryminowany i nierówno traktowany na rynku medialnym.

     Na razie zawieszam działalność, co nie oznacza, że całkowicie zaprzestanę publikacji. Motywacja zawsze może wrócić nagle. Na razie od dwóch tygodni odpoczywam od komputera, trzymając się odeń z daleka. Mam czas na odpoczynek oraz dla swoich licznych hobby. Oszczędzam na paliwie. Dobrze się z tym czuję, a to źle wróży powrotowi "e-widuchowa". Przepraszam tych wszystkich, którzy przesłali mi zaproszenia na imprezy w najbliższym czasie. Niestety nie skorzystam z nich. 

     Gdyby ktoś chciał przedstawić mi jakiś swój pomysł na wznowienie działalności medialnej, serdecznie zapraszam. Sam jestem ciekaw, ilu jest prawdziwych przyjaciół "e-widuchowa". Mój telefon to 507-179-789. Na wszelki wypadek podam też numer swojego konta bankowego: 24 1020 4812 0000 0502 0064 1340.

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
;)
;) 28.06.2018, 17:09
Wakacje i co tu więcej pisać
Leszek
Leszek 03.01.2018, 18:36
Szkoda czy nie szkoda ale już się to stalo.
Trzeba było zamknać.
Rafał Kółeczko
Rafał Kółeczko 15.12.2017, 08:04
Szkoda że Pan zawiesza działalność bo był Pan oknem gminy na świat.Nie raz jak byłem " na burcie" byłem na bierząco co dzieje się w gminie ale rozumiem.

Pozostałe