Porównaj ceny i wybierz najtańszą polisę OC

  • 22.11.2017, 15:51 (aktualizacja 26.03.2018, 09:07)
  • Grupa Tipmedia
Porównaj ceny i wybierz najtańszą polisę OC
Gdy zbliża się termin wygaśnięcia polisy OC, większość kierowców zaczyna nerwowo liczyć pieniądze w portfelu. Dlaczego? Nie jest tajemnicą, że ceny ubezpieczeń komunikacyjnych są w ostatnich latach bardzo wysokie. Jest jednak sposób, by znaleźć dobrą polisę i nie zapłacić ogromnych pieniędzy – należy skorzystać z kalkulatora OC!

Łatwa obsługa przez 24 godziny na dobę

Zasadniczą zaletą internetowego kalkulatora OC jest to, że możesz z niego skorzystać niezależnie od pory dnia lub nocy. Jeśli pracujesz w niestandardowych godzinach i nie możesz załatwić sprawy polisy w normalnym czasie pracy, możesz zrobić to za pośrednictwem komputera nawet w środku nocy. Poza tym kalkulator działa intuicyjnie i niemal za rękę – jak dobry agent ubezpieczeniowy – prowadzi cię przez cały proces. Podajesz dane swojego auta, wybierasz interesujący cię zakres ubezpieczenia i po chwili dostajesz przejrzysty wykaz kilkunastu polis przygotowanych specjalnie dla twojego samochodu, po czym porównujesz ceny i wybierasz najlepszą opcję. Pamiętaj, że wszystkie twoje dane, które podajesz w kalkulatorze są chronione – zwróć uwagę na ikonę zielonej kłódki w pasku adresu – i używane są wyłącznie do przygotowania twojej oferty.

 

Oszczędź czas

Kalkulator OC oszczędzi twój czas – formalności zostały ograniczone do minimum, dzięki czemu cała procedura wprowadzania danych i wyszukiwania ubezpieczenia nie potrwa dłużej niż kilkanaście minut. Ponadto, korzystając z tego internetowego rozwiązania, nie musisz ruszać się z domu w poszukiwaniu najlepszego OC! Masz komputer z dostępem do internetu lub tablet czy smartfona? To wystarczy! Możesz się zastanawiać: dlaczego kalkulator zadaje mi tyle pytań, gdzie tu moja wygoda i oszczędność czasu? Nawet jeśli ilość pytań wydaje ci się znaczna, pamiętaj, że dzięki nim możesz porównać polisy dopasowane idealnie to konkretnego modelu twojego auta – pojemności silnika, ilości koni mechanicznych, marki itd. Naturalnie, najłatwiej by było powiedzieć „ma cztery koła i kierownicę”, ale to trochę za mało!

 

Oszczędność finansów wkalkulowana

Kalkulator OC to także oszczędność pieniędzy. Dzięki temu, że wszystkie polisy znajdziesz w jednym miejscu, jesteś w stanie porównać ze sobą ich ceny – mówiąc na marginesie, zwróć uwagę na ogromne rozbieżności kwotowe między ofertami – i wykupić najtańsze ubezpieczenie. W przypadku OC pamiętaj, by kierować się tylko ceną. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest regulowane przez ustawę, musi więc mieć taki sam zakres niezależnie od towarzystwa. Dlatego mimo różnych cen, w każdej firmie dostaniesz to samo ubezpieczenie. Sytuacja wygląda inaczej w przypadku autocasco – tam rzeczywiście zakres twojego ubezpieczenia będzie zależny od ceny. To nie koniec zalet kalkulatora. Przy zakupie polisy przez internet i płatności przelewem – najlepiej zapłacić całą kwotę naraz – możesz liczyć na zniżki od ubezpieczyciela. Przekonaj się, jakie to proste! Odwiedź stronę https://kalkulator.ubezpieczamy-auto.pl/kalkulator/oc-ac/ i wybierz najlepszą polisę!

 

Artykuł sponsorowany

Grupa Tipmedia

Podziel się:


Pozostałe