Widuchowa Liga 2017/18 * Rusza 12.edycja widuchowej halówki. Zapisy w trakcie

  • 22.11.2017, 09:49 (aktualizacja 22.11.2017, 10:24)
  • Piotr Waydyk
Widuchowa Liga 2017/18 * Rusza 12.edycja widuchowej halówki. Zapisy w… archiwum e-widuchowa.pl
Po raz dwunasty w historii na przełomie roku ma odbyć się po dwuletniej przerwie kolejna edycja widuchowskiej halówki. Organizatorem będzie jak ostatnio Łabędź Widuchowa z prezesem Łukaszem Karapulką na czele. Za sprawy organizacyjno-finansowe odpowiadać będzie Janusz Kulka, natomiast za sprawy organizacyjno-sportowe będę odpowiadać ja osobiście, zresztą jak było to od początku, czyli od 2003 roku.

 Wstępnie udział potwierdziło kilka ekip. Zapisy wciąż trwają, więc proszę potwierdzać udział przez dotychczas zainteresowanych oraz tych, którzy zamierzają to dopiero uczynić. Mój telefon to 507-179-789. Zapraszam.

  Wiadomo, że wpisowe nie powinno wzrosnąć i kształtować się będzie w wysokości 700-900 PLN w zależności od ilości zgłoszonych drużyn oraz przyjętego wariantu rozgrywek (czyt. ilości meczów i komasacji ich na jeden dzień przy opłatach stałych). Pierwsza sesja rozgrywkowa planowana jest 10 grudnia. Przed nią odbędzie się środę 6 grudnia zebranie organizacyjne, które będzie miało możliwość dokonania zmian i wszystko zatwierdzi. Kolejne sesje odbędą się 17 grudnia, 7, 14, 21 i 28 grudnia. Na początku lutego, najprawdopodobniej w sobotę 3 lutego, przewidziana jest uroczysta gala. Równolegle toczyć się będą rozgrywki drugiej edycji ligi halowej kobiet, ale w systemie 1 lub 2 turniejów. 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe