Zaproszenie na piłkarski weekend * Wszystkie nasze drużyny graja na własnych boiskach. Łabędź podejmuje Witniczankę

  • 04.11.2017, 10:09 (aktualizacja 04.11.2017, 10:34)
  • Piotr Waydyk
Zaproszenie na piłkarski weekend * Wszystkie nasze drużyny graja na własnych… archiwum e-widuchowa.pl (Łabędź - Witniczanka 16.04 2016)
Powoli dobiegają końca rozgrywki rundy jesiennej sezonu 2017/18. Seniorom pozostały jeszcze trzy kolejki rozgrywek. Tak się złożyło, że w ten weekend wszystkie zagrają na własnym boisku. Najwcześniej swój mecz rozegrają na boisku w Krzywinie piłkarze żarczyńskiego Pro-Teamu. Ich przeciwnikiem będzie niesławny zespół Piasta Piaseczno, który przed dwoma tygodniami wsławił się chyba najbardziej znanym przekrętem wystawiając nieuprawnionego zawodnika do gry przeciw LUKS Krzywin. Próba ta została ukarana walkowerem. Ten feralny zawodnik został ukarany przed trzema tygodniami czerwona kartką w meczu z Łabędziem. Idąc prawem ciągu przed tygodniem działącze Piasta wsławili się odwołaniem meczu z Grotem Gardno z powodu rzekomo zalanego boiska.

   Jutro LUKS Krzywin na tym samym boisku podejmie Zjednoczonych Kurzycko. Czy zatem krzywinianie zdobędą pierwsze punkty na boisku? Równolegle Czarni podejmą Rurzycę Nawodna. Godzinę później swój mecz na szczycie rozpocznie Łabędź Widuchowa, który ugości wicelidera Witniczankę. 

   Na upartego prawdziwy kibic może zobaczyć jeszcze mecze naszej młodzieży. W Widuchowej w sobotę trampkarze i w niedzielę juniorzy zagrają swoje ostatnie mecze w rundzie jesiennej. Należy przy tym dodać, że juniorzy jeszcze nie przegrali żadnego pojedynku i mają jeden zaległy mecz, odwołany przed tygodniem w Myśliborzu. W tej chwili zajmują trzecie miejsce w tabeli, ale z wielkimi szansami na pozycję lidera.

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe