Zakończył się piłkarski weekend * Czarna niedziela naszych drużyn. Solidarnie przegrali wszyscy. Debiutancki gol Arka Czerneckiego.

  • 29.10.2017, 16:16 (aktualizacja 29.10.2017, 17:16)
  • Piotr Waydyk
Zakończył się piłkarski weekend * Czarna niedziela naszych drużyn. Solidarnie…
Tak czarnej niedzieli nie było od dawna. Przegrały wszystkie nasze a-klasowe drużyny. Wczoraj w ostatniej chwili remis stracili Czarni w Mieszkowicach i przegrali 1:2 (bramka: Kamil Tawrel z rzutu wolnego). Dziś Łabędź przegrał w Kurzycku 3:4, mimo iż prowadził na początku drugiej połowy 3:0 i grał z przewagą jednego zawodnika (bramki: Bartek Łapiński 2 i Arek Czernecki 1). W Swochowie 2:5 ulegli zawodnikom Unii Pro-Team Żarczyn. Na koniec w Klępiczu 2:7 przygrał LUKS, chociaż prowadził 1:0 po golu, a do przerwy remisował 1:1 (bramki: Krzysztofa Wilka z rzutu wolnego i Pawła Muchy z rzutu karnego).

    Mecze trampkarzy, juniorów i w Piasecznie zostały odwołane i będą przełożone na inny termin ze względu na zalane murawy boisk.

    Warto też wspomnieć, że w tygodniu wydział gier ZZPN zweryfikował wynik meczu sprzed tygodnia LUKS Krzywin - Piast Piaseczno 2:4 jako walkower na rzecz drużyny z Krzywina za grę nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości. W ten sposób LUKS Krzywin zdobył pierwsze i na razie jedyne 3 punkty w tym sezonie. 

     

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe