Oglądaj na żywo Międzynarodową Galę "Thai Battle Chapionship!

  • 26.10.2017, 11:22 (aktualizacja 26.03.2018, 09:07)
  • Grupa Tipmedia
Oglądaj na żywo Międzynarodową Galę "Thai Battle Chapionship!
28 października oglądaj online mecz Polska - Niemcy Międzynarodową Galę "Thai Battle Chapionship". Początek transmisji o godzinie 19 na www.htslive.pl

I Międzynarodowa Gala „Thai Battle Championship" mecz Polska-Niemcy odbędzie się 28 października, na granicy polsko-niemieckiej w Słubicach. 

Zobaczymy czołówkę zawodników z Polski oraz z Niemiec, w tym również jednego zawodnika z Tajlandii.  Event zakłada łącznie 11 walk, w tym 3 walki półzawodowe oraz 8 walk zawodowych. Informacja na temat gali „Thai Battle Championship” oraz jej zawodników jest rozpowszechniana wśród klubów tajskiego boksu na całym świecie, ale głównie organizatorzy skupiają się na klubach w Polsce, Niemczech, Anglii i Tajlandii.

„Thai Battle Championship” to przede wszystkim show telewizyjne, którego do tej pory nie znali miłośnicy sztuk walki na całym świecie. Z wydarzenia poprowadzona będzie transmisja na żywo. Wszelkie informacje na temat gali można znaleźć na stronie internetowej www.htslive.pl oraz na Facebooku www.facebook.com/TBCfight .

Wydarzenie ma również element charytatywny. Federacja podjęła współpracę z Fundacją Cancer Fighters.

Patroni medialni, którzy podjęli współpracę z organizatorami to  Grupa Tipmedia, Fight Sportwww.kick-boxing.orgMadFight24 , Polando,  Słubice2.pl, Telewizja HTS, Gazeta Lubuska.

Organizatorzy otrzymali ogromne wsparcie od osób znanych w środowisku muaythai, takich jak Rafał Simonides-trener kadry Polski czy też Tomasz Makowski, od wielu lat związany z tajskim boksem.

Nie przegap. Wejdź 28 października na www.thslive.pl  i oglądaj na żywo walki podczas meczu Polska-Niemcy!

 

 

 

Artykuł sponsorowany

Grupa Tipmedia

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe