Nauczyciel na medal * Oddaj swój głos na Jolantę Berowską i Pawła Wróbla z SP Widuchowa

  • 21.10.2017, 11:06 (aktualizacja 21.10.2017, 11:23)
  • Piotr Waydyk
Nauczyciel na medal * Oddaj swój głos na Jolantę Berowską i Pawła Wróbla…
Od kilku dni trwa głosowanie na w plebiscycie Głosu Szczecińskiego Wybieramy najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli przez uczniów i ich rodziców. Dotychczas zgłoszonych zostało dwóch nauczycieli z Gminy Widuchowa. Oboje są nauczycielami Szkoły Podstawowej w Widuchowej. Jolantę Berowską, nauczycielkę edukacji wczesnoszkolnej, znamy przede wszystkim z osiągnięć na polu artystycznym. Między innymi od kilku miesięcy prowadzi dziecięcy zespół folklorystyczny "Niezabudki". Paweł Wróbel to przede wszystkim organizator dwóch festiwali muzycznych o zasięgu ogólnopolskim, ZUZIA i EYE.

      Patronat Honorowy objął  Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz. Na laureatów czekają medale Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, które zostaną wręczone na początku grudnia podczas Konferencji Edukacyjnej. Zwycięzcy zdobędą też wspaniałe nagrody, a wśród nich tygodniowe pobyty w komfortowym ośrodku oraz wycieczki do Pragi.

Oto link do informacji o plebiscycie

Czytaj więcej: http://www.gs24.pl/plebiscyty/nauczyciel-na-medal/a/nauczyciel-na-medal-glosowanie-rozpoczete-wybieramy-najbardziej-cenionych-i-lubianych-nauczycieli,12530980/

 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe