Szlachetna Paczka w Gminie Widuchowa * Bawmy się i pomagajmy!

  • 19.10.2017, 06:45 (aktualizacja 19.10.2017, 07:11)
  • Piotr Waydyk
Szlachetna Paczka w Gminie Widuchowa * Bawmy się i pomagajmy!
Natalia Kucharska, rejonowa liderka, wraz z wolontariuszami zapraszają wszystkich ludzi z otwartym sercem do akcji promującej Szlachetną Paczkę w naszym rejonie. W sobotę 28 października 2017 w godzinach od 10-16 w Szkole Podstawowej w Widuchowej odbędzie impreza charytatywna, podczas której każdy mógł wspomóc ideę Szlachetnej Paczki.

        Organizatorzy informują, że można przynosić żywność o długim terminie przydatności , chemię oraz środki kosmetyczne , które zostaną dołożone do paczek. Dodatkowo nasi partnerzy będą oferować zajęcia zumby , pokaz makijażu , pokaz fryzur i wiele innych za drobne opłaty do puszki . Zebrane pieniążki przeznaczą na pomoc rodzinom objętym programem Szlachetna Paczka jako darczyńcy . Tego dnia Zumbę poprowadzi Paulina Radke . Makijażami zajmie się Kamila Stachera-Szpyt , która również oferuje swoje bony na licytację, a fryzurkami Wiesia Pasek-Brzezińska . Dla najmłodszych przewidziane są różnorodne atrakcje. Ciekawą inicjatywą  na okazać się licytacja bonów, m.in stylizacja paznokci oferowana przez Izabelę Adamiak . Inny bon przewiduje zabieg na twarz oferowany przez Anitę Dwilińską . Kolejne bony do licytacji to regeneracja , strzyżenie itd. oferowane przez Mieczysławę Nowak. Wszystko będzie można wylicytować. Serdecznie zapraszamy . Podczas imprezy będzie również zapewniony poczęstunek.

 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe