A klasa * Podsumowanie piłkarskiego weekendu. Czerwono w Piasecznie, hokejowo w Swochowie.

• 15.10.2017, 17:19 (aktualizacja 15.10.2017 18:09)
  • Piotr Waydyk
Remis Łabędzia w Piasecznie w hokejowym wyniku 5:5 (3:3) oddala ekipę od pozycji lidera na 5 pkt. Widuchowianie kończyli mecz w 9-osobowym skłądzie, a gospodarze w 10. Czerwone kartki jeszcze w pierwszej połowie otrzymali Andrzej Łęczewski i Marek Łapiński. Wyrównujący gol zdobył z rzutu karnego w 93 minucie Łukasz Karapulka. Bramki dla Łabędzia zdobyli Lukasz Karapulka trzy oraz Andrzej Łęczewski i Konrad Dużalski po jednej. W gminnych derbach w Czarnówku rozstrzygająca bramka padła w 89. minucie. Poziom meczu wprost żenująco słaby. Inny hokejowy wynik padł w Swochowie, gdzie szóstego gola krzywinianie stracili w 92. minucie. Hattricka w tym meczu zdobył Piotr Waydyk jr. Pozostałe dwa gole strzelił Szymon Kaberow.