A klasa * Zapowiedź piłkarskiej niedzieli. Zwycięstwo juniorów w Zielinie po dwóch golach Adriana Czerneckiego

  • 15.10.2017, 10:39 (aktualizacja 15.10.2017, 11:30)
  • Piotr Waydyk
A klasa * Zapowiedź piłkarskiej niedzieli. Zwycięstwo juniorów w Zielinie…
Wszystkie nasze a-klasowe drużyny grają dziś i o zbliżonej porze. Na czoło wybijają się oczywiście derby gminne w Czarnówku, gdzie zawita Pro-Team Żarczyn. Będą to ostatnie szóste derby w rundzie jesiennej. Ich stawką będzie drugie miejsce na półmetku w rywalizacji o Puchar E-Widuchowa. Na razie z kompletem 3 zwycięstw prowadzi Łabędź Widuchowa, który o 3 punkty postara się tym razem w odległym Piasecznie. Po głębokim resecie chłopcy z Widuchowej będą potrzebowali wysokiego zwycięstwa, aby wszystkim udowodnić, że wpadka z Unią była dziełem przypadku.

     Z roli chłopca do bicia będzie chciał się wydostać LUKS Krzywin. Ciężko wróżyć sukces w Swochowie, gdzie miejscowa Unia jest mocno podbudowana laniem jakie sprawiła przed tygodniem Łabędziowi.

     Dobre wieści nadeszły wczoraj z Zielina, gdzie juniorzy po dwóch golach Adriana Czerneckiego ograli 2:1 miejscowych Zielonych. Juniorzy utrzymali w ten sposób miano drużyny niepokonanej. W sześciu kolejkach odnieśli 3 zwycięstwa i tyleż razy zremisowali.

     

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe