OSP Krzywin informuje o nocnej akcji na "krajówce"

  • 14.10.2017, 08:11
  • OSP Krzywin
OSP Krzywin informuje o nocnej akcji na "krajówce" czytelnik e-widuchowa
Przysłowiowy piątek trzynastego rozpoczęliśmy nocnym wyjazdem o godz.01.21 do kolizji na drodze krajowej nr 31. Po przybyciu na miejsce okazało się, że podróżujący Fordem Transitem mężczyzna nie zachował prawdopodobnie prędkości do warunków panujących na drodze i na wysokości miejscowości Krzywinek wpadł do rowu.

      Po przybyciu na miejsce zdarzenia przystąpiliśmy do zabezpieczenia terenu i udzielenia pomocy znajdującemu się jeszcze w pojeździe mężczyźnie, którego po wydobyciu z pojazdu przekazaliśmy zespołowi karetki pogotowia. Poszkodowanego z otwartym złamaniem nogi przewieziono do szpitala. Trwające około godziny działania obejmowały zabezpieczenie miejsca zdarzenia, odłączeniu klem akumulatora, kierowaniu ruchem oraz uprzątnięciu pozostałości z jezdni.

       W działaniach brały udział: OSP Krzywin, OSP Nawodna, 2 x PSP Gryfino, karetka i policja.

OSP Krzywin

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe