Ksawery spowodował przerwy w dostawie wody i prądu. Część Ognicy nadal czeka!

  • 07.10.2017, 09:07 (aktualizacja 07.10.2017, 09:43)
  • Piotr Waydyk
Ksawery spowodował przerwy w dostawie wody i prądu. Część Ognicy nadal… OSP Krzywin
Na skutek awarii sieci energetycznych niemal wszędzie nastąpiły dłuższe lub krótsze przerwy w dostawie wody. Dwa dni już trwają prace Enei w usuwaniu skutków "Ksawerego". Stosunkowo długo nie było wody w Czarnówku, Pacholętach, Bolkowicach, Lubiczu i Lubiczynie. Sytuacja najtrudniejsza jest w Ognicy, gdzie nadal trwa naprawianie linii i przez to woda jeszcze nie wszędzie dotarła. Wodę do spłukiwania toalet i spożycia woziła tam wczoraj Ochotnicza Straż Pożarna. Również taka sytuacja miała miejsce w Czarnówku i Pacholętach.

 Enea Operator obiecuje, że jeszcze dziś prąd pojawi się w ostatnich miejscach, gdzie jeszcze go nie ma.

 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Arytmia
Arytmia 11.10.2017, 18:51
Czyli mowa jest w komunikacie, że Straż Pożarna rozwoziła wodę techniczną, a wodę do spożycia rozwoził ZGK. Proszę poprawić artykuł i zacząć czytać ze zrozumieniem informacje jaka Pan otrzymuje. Pozdrawiam
Piotr Waydyk
Piotr Waydyk 07.10.2017, 12:38
Oto treść całego komunikatu, jaki otrzymałem wczoraj z ZGK. Mowa w nim jest jasna o wodzie do spożycia. Pozdrawiam:
Witam
Na skutek awarii sieci energetycznych nie ma obecnie wody w Czarnówku, Pacholętach I Ognicy. W Ognicy trwa naprawianie linii i woda dzisiaj będzie, wodę do spłukiwania toalet zawiezie tam Straż Pożarna. Do Czarnówka i Pacholąt właśnie wieziemy w zbiorniku wodę do spożycia, Straż Pożarna zawiezie tam też wodę do spłukiwania toalet.
W Bolkowicach, Lubiczu i Lubiczynie awaria sieci energetycznej została usunięta i woda już jest.
Astig
Astig 07.10.2017, 13:50
No właśnie. Teraz proszę przeczytać wpis na stronie, potem info od ZGK i poprawić wpis na stronie.
Astig
Astig 07.10.2017, 12:03
W "redakcji" e-widuchowa przydałaby się kompetentna osoba, która sprawdzałaby źródła informacji zamieszczanych na portalu. OSP nie dostarczała wody do spożycia.

Pozostałe