OSP Krzywin informuje o swoich działaniach w usuwaniu skutków "Ksawerego"

  • 07.10.2017, 08:51
  • OSP Krzywin
OSP Krzywin informuje o swoich działaniach w usuwaniu skutków "Ksawerego" OSP Krzywin
Zbieg zdarzeń i kumulacja sytuacji trwających kolejno lub nawet równolegle następująca po sobie spowodowała, że nasza jednostka jak większość jednostek  w powiecie i pewno w województwie spędziła ostatnie 2 dni tj. 5 i 6 października b.r. bardzo intensywnie. My nasze działania rozpoczęliśmy około godz. 17.50 od wyjazdu do powalonych drzew na drodze krajowej nr 31 w rejonie Krzywinka (km 41). Potem była to już ciągła walka z usuwaniem wiatrołomów, które w dość licznej ilości tarasowały drogi bez wyjątku: krajową 31, wojewódzką 122, powiatowe i gminne. 

       W pierwszy dzień tj.  czwartek 5.10.2017r. do jednostki powróciliśmy grubo po godz. 22 przy wyjeździe przed 18.00. 
       Piątek 6 października to kolejny „drugi" dzień zmagań ze skutkami kapryśnego Ksawerego, tegoż to dnia dysponowani byliśmy do usuwania drzew na drogach gminnych i innych, których przejezdność nie była wymagana w pierwszej kolejności i wynikała z zaistniałej sytuacji i zgłaszana przez podróżujących tymi drogami. W godzinach popołudniowych dostarczaliśmy wspólnie z OSP Widuchowa wodę do celów bytowych (sanitarnych) do miejscowości gdzie z uwagi na przerwy w dostawie energii elektrycznej nastąpiły przerwy w dostępie do wody z ujęć.

OSP Krzywin

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe