Trampkarze * Łabędzie dwucyfrowo rozgromili Czarnych w Lubanowie

• 30.09.2017, 21:16 (aktualizacja 30.09.2017 21:41)
  • Robert Wilk
Trampkarze * Łabędzie dwucyfrowo rozgromili Czarnych w Lubanowie Robert Wilk
Lubanowo, sobota 30 września 2017 roku godz. 11.00 Czarni Lubanowo - Łabędź Widuchowa 0:11 (0:4)

Skład Łabędzia:  Alaeksander Luby, Krystian Szachniewicz (1 gol), Cezary Dworzyński, Filip Kaczyński (1), Szymon Jaworski, Filip Szyszłow, Mateusz Kocyk (2), Kamil Majewski (2), Tomasz Mucha, Dominik Wośkowski (3), Brajan Kocyk (1),  Miłosz Gralak (1), Filip Kurantowicz, Jakub Portuś, Bartek Augustyniak, Hubert Bieniek, Igor Łapiński, Oliwier Kołodziejczyk.

Trampkarze Łabędzia Widuchowa w swoim czwartym meczu udali się w sobotę 30 września do Lubanowa. Od początku meczu Łabędź miał przewagę nie tylko piłkarską, ale również liczebną, gdyż gospodarze zaczęli mecz 8 zawodnikami. Po 5 minutach dołączyło jeszcze dwóch zawodników i w 10-tkę grali cały mecz. Wynik meczu otworzył M. Kocyk w 3 min. w zamieszaniu podbramkowym. Na 0:2 podwyższył w 6 min. F. Kaczyński. W 10 min. dobrym strzałem popisał się D. Wośkowski zdobywając 3 bramkę dla Łabędzia. Wynik w pierwszej połowie na 0:4 ustalił stoper K. Szachniewicz. Gospodarze mieli swoje sytuacje bramkowe, ale byli bardzo nieskuteczni i również świetnie w bramce spisywał się A. Luby. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił i trampkarze Łabędzia strzelali kolejne bramki D. Wośkowski 2, K. Majewski 2, M. Gralak 1, M. Kocyk 1 i B. Kocyk 1. Gospodarze również mieli swoje sytuacje oraz rzut karny, ale nie wykorzystali żadnej z nich.