Ognica * Woda już zdatna do spożycia (komunikat PPIS)

  • 30.09.2017, 08:33 (aktualizacja 30.09.2017, 08:50)
  • Piotr Waydyk
Ognica * Woda już zdatna do spożycia (komunikat PPIS)
Jak mnie poinformowała Agnieszka Tarka, Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej w Widuchowej, po ponownym badaniu próbek pobranych przez PSSE w Gryfinie nie stwierdzono bakterii z grupy coli w wodzie z wodociągu w Ognicy, w związku z czym stwierdzono przydatność wody do spożycia.

   Jak jak widać pierwszym namacalnym efektem działalności nowej pani dyrektor, jest publiczne informowanie mieszkańców o skażeniu bądź nie wody pitnej w sieci wodociągów na terenie Gminy Widuchowa. Oczywiście e-widuchowa.pl jest zainteresowana publikacją tego typu informacji dla mieszkańców, podobnie o awariach itp. Poniżej pełny zbiorczy komunikat PPIS. Oprócz tego przesłany został także szczegółowe badania laboratoryjne z poszczególnych 5 punktów. 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe