Gminne Przedszkole zrealizowało kolejny projekt * Zdrowo bo na sportowo i Święto Pieczonego Ziemniaka (foto, wideo)

  • 28.09.2017, 22:55 (aktualizacja 28.09.2017, 23:56)
  • Piotr Waydyk
Gminne Przedszkole zrealizowało kolejny projekt * Zdrowo bo na sportowo…
Gminne Przedszkole w Widuchowej zrealizowało kolejny projekt we współpracy ze stowarzyszeniem Nadodrzańskie Klimaty. Dofinansowanie pochodzi z marszałkowskiego programu "Społecznik" wdrażanego przez Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego. Tym razem nauczycielki spróbowały połączyć tradycyjne Święto Pieczonego Ziemniaka z festynem rodzinnym pod hasłem "Zdrowo bo na sportowo". Przy okazji realizacji projektu zakupiono nowe wyposażenie i sprzęt rekreacyjny.

       Na poniżej załączonym filmie i fotorelacji można prześledzić wszystkie atrakcje zawarte w projekcie:

       Przypomnę, że w ubiegłą sobotę w przedszkolu zrealizowany został inny projekt, o którym pisałem w artykule Gminne Przedszkole * "Śpiewanie na sianie" jako wspólny projekt ze stowarzyszeniem "Nadodrzańskie…

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe