Widuchowa * Wybrano nowych członków rady sołeckiej i podzielono fundusz

  • 28.09.2017, 22:39 (aktualizacja 28.09.2017, 22:53)
  • widuchowa.pl
Widuchowa * Wybrano nowych członków rady sołeckiej i podzielono fundusz widuchowa.pl
W dniu 22 września 2017 r. w świetlicy w Widuchowej odbyło się zebranie wiejskie. Zebranie zostało zwołane przez przez Panią Wójt Annę Kusy - Kłos w celu przeprowadzenia wyborów uzupełniających do Rady sołeckiej Sołectwa Widuchowa. Zgodnie ze statutem sołectwa przeprowadzone zostały wybory, w wyniku których w głosowaniu tajnym do Rady sołeckiej wybrano panie Alicję Najcel, Jadwigę Koszewskąi Zofię Kolis.

     W tym samym dniu zebranie zwołał również Sołtys Widuchowej. Zebranie wiejskie podjęło uchwałę w sprawie przeznaczenia środków fuduszu sołeckiego w roku budżetowym 2018. W trakcie zebrania mieszkańcy mieli okazję porozmawiać z Panią Wójt Anną Kusy - Kłos o bieżących sprawach oraz o planach na przyszłość. Poruszono m.in. sprawę zagospodarowania centrum miejscowości oraz terenów położonych nad Odrą w kontekście planowanych inwestycji drogowych w Widuchowej. Na zakończenie Pani Agnieszka Madej w imieniu Rady sołeckiej podziękowała wszystkim osobom, które okazały pomoc i zaangażowały się w organizację tegorocznych dożynek gminnych, a w szczególności w przygotowanie wieńca dożynkowego.

widuchowa.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe