OSP Krzywin informuje o swoim udanym starcie w Cedyni (foto, wideo)

  • 28.09.2017, 06:31 (aktualizacja 28.09.2017, 06:59)
  • OSP Krzywin
OSP Krzywin informuje o swoim udanym starcie w Cedyni (foto, wideo) Karolina Czerwionka
Podczas festynu Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Powiatu Gryfińskiego, który odbył się 23 września 2017 r. na terenie stadionu miejskiego w Cedyni Nasza ekipa zdobyła drugie miejsce w grupie starszej. Ogółem do rywalizacji przystąpiło trzynaście drużyn w kategoriach wiekowych 8-14 lat oraz 14-16 lat.

     Festyn był przede wszystkim sprawdzianem nabytych umiejętności, wymianą doświadczeń, zawarciem nowych znajomości wśród braci strażackiej ale przede wszystkim w całym tym ferworze walki liczyła się dobra zabawa oraz bezpieczeństwo. 

    Regulamin festynu (zawodów) przewidywał zmagania w konkurencjach: sztafeta pożarnicza, ćwiczenie bojowe, przekładanie prądownicy przez siatkę ogrodzenia, rozwijanie odcinków węży do celu i nalewanie wody do zbiornika.
     Organizatorem był Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gryfinie.
     Mamy nadzieję, że za tydzień podczas zaplanowanych na 30 września 2017 r. Powiatowych Zawodach Pożarniczych dorosłych również będziemy mogli cieszyć się z wysokiego miejsca  

 

OSP Krzywin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe