Arkadiusz Śmiałkowski: Pracownik GOPS z asystą policji podczas wywiadu środowiskowego u osoby leżącej pod respiratorem!

  • 21.09.2017, 22:59 (aktualizacja 22.09.2017, 08:10)
  • arkadiusz_smialkowski
Arkadiusz Śmiałkowski: Pracownik GOPS z asystą policji podczas wywiadu… archiwum e-widuchowa.pl
W dniu wczorajszym Arkadiusz Śmiałkowski, osoba niepełnosprawna, która publicznie nie ukrywa faktu swojej nieuleczalnej choroby, wczoraj podał mi przez komunikator mojej strony, dramatyczną informację. Zarzut o brak zawodowej empatii, to chyba zbyt mało powiedziane. Oto jej treść:

      Jaki wielki popis władzy GOPS odbył się dnia 18.09 2017, kiedy to dumnie z asystą policji przyjechali w celu przeprowadzenia wywiadu środowiskowego. Nie byłoby w tym nic dziwnego, proszę zauważyć, że przyjechały do osoby chorej, leżącej pod respiratorem, która to osoba korzysta z pomocy już od 2000 roku. Pisałem dofinansowanie do opału i oczywiście jest 21.09, a tu cisza, bo szanowne panie szukają osoby, która by podpisała decyzje. Mając na uwadze, że 03.10 jadę do Olsztyna na poważną operację, to panie nic z tego sobie nie robią. Nie mają jakby podstaw do jakiejkolwiek pomocy. GOPS w Widuchowej już całkiem obrósł w piórka i tak szczerze myślę ze skończy się jak w Baniach lub gdzieś tam w Polsce, gdzie po prostu dom spłonął. Tak doprowadzają petentów do desperacji. Prosiłem o przewóz do Olsztyna karetką lub pojazdem z PFRON-u, gdyż w PKP nie ma możliwości podłączenia respiratora, a bateria w nim wytrzymuje tylko 3 godz. Postanowiłem pojechać na własną rękę i ryzyko, lecz na odpowiedzialność Kierownika GOPS Widuchowa. Jest to długa i męcząca jazda. Zanim wyruszę w tą swoją ostatnią podróż bez respiratora do pani kierownik zaadresuje list i postaram się, że wszystko, co się zdarzy w trasie będzie jej się Śniło po nocach. Pociąg mam o 5 rano, więc myslę, że o 8 rano zadzwonię i podziekuję jej za pomoc 

Wyrażam zgodę na opublikowanie artykułu przez redakcje e-widuchowa  Śmiałkowski Arkadiusz

Mój komentarz:

     Wystąpiłem do kierownika GOPS w Widuchowej o ustosunkowanie się do ww. treści. Jak otrzymam odpowiedź natychmiast zamieszczę.

arkadiusz_smialkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zdruzgotany
Zdruzgotany 14.10.2017, 19:07
Przydało by się uporządkować pewne sprawy w naszym gopsie. Ponieważ jest brak empatii i zrozumienia dla ludzi. Każdy z nas w danym momencie może być w trudnej sytuacji życiowej , ale dzięki gopsowi widuchowskiemu można popaść w depresję i inne choroby. Wspierają alkoholików i patologię. Dają darmowe jedzenie a potem taki stoi w parku i sprzedaje bo na wudeczke nie ma a dziecko głodne. Niech panie po wypłaceniu zasiłku sprawdza czy dziecko dostaje lizaka i czekoladę od razu pod sklepem i w parku widać efekty wypłat świadczeń wracających rodziców zataczając się a dzieci dalej głodne. A człowiek ciężko pracował stracił pracę etap przejściowy i przekroczył o 6 zł dochud i decyzja odmowna. Wspieranie patologii , alkoholików .

Pozostałe