XXIII Sesja RG Widuchowa * Radni kolejny raz podjęli uchwałę o wyjściu z ZGDO (wideo)

  • 21.09.2017, 20:35 (aktualizacja 21.09.2017, 21:49)
  • Piotr Waydyk
XXIII Sesja RG Widuchowa * Radni kolejny raz podjęli uchwałę o wyjściu…
Trudno już zliczyć, ile razy nasi radni podejmowali uchwałę o wyjściu ze Związku Gmin Dolnej Odry odpowiedzialnego za gospodarkę naszymi odpadami. Bodajże jest to trzeci raz w ciągu ostatnich dwóch lat. Za każdym razem uchwały te była potem uchylana stosowną uchwałą. Czy i tym razem będzie podobnie? Warto odsłuchać zamieszczone poniżej wideo, aby poznać argumentację za kolejnym wyjściem. Wszystko to w tle podwyżek, jakie zafundował nam Związek od 1 października.

Komentarz

    Podczas procedowania nad uchwałą zastanowiło mnie szczególne zachowanie przewodniczącego Kosmalskiego, który najpierw wychwalał pod niebiosa tak przygotowaną uchwałę, a potem .... wstrzymał się od głosu, podobnie jak jego koleżanki radne Malik i Hasiuk. Czy to wychwalanie aby na pewno dotyczyło treści merytorycznej, czy doznań estetycznych nad formą graficzną uchwały?

   

Wszystkich filmów z sesji szukaj pod XXIII Sesja RG Widuchowa * Obrady trwały około 5 godzin. Dostępnych jest już 9 filmów

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe