Urząd Gminy * Łukasz Kosmalski z Dębogóry wygrał konkurs na wolne stanowisko w referacie inwestycji

  • 14.09.2017, 19:02 (aktualizacja 14.09.2017, 19:34)
  • Piotr Waydyk
Urząd Gminy * Łukasz Kosmalski z Dębogóry wygrał konkurs na wolne stanowisko… archiwum e-widuchowa.pl
Wczoraj nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na wolne stanowisko urzędnicze w ds. inwestycji i planowania przestrzennego w Referacie Inwestycji, Strategii i Rozwoju w Urzędzie Gminy w Widuchowej. To był już trzeci konkurs na to stanowisko. Tym razem ubiegało się dwóch kandydatów.

  Komisja konkursowa pod przewodnictwem wójt Anny Kusy-Kłos podała w uzasadnieniu wyboru:        Łukasz Kosmalski został wybrany w tej kadencji sołtysem Dębogóry. Wcześniej bezskutecznie ubiegał się o mandat radnego w wyborach do Rady Gminy Widuchowa z ugrupowania obecnej wójt. Miał wyjątkowego pecha. W głosowaniu uzyskał taką samą liczbę głosów co jego konkurent i zarazem kuzyn, Bogdan. Przegrał dopiero po dwóch losowaniach. Podczas kampanii wyborczej przedstawił i forsował m.in. pomysł budowy oczyszczalni przydomowych i poddał w wątpliwość ekonomiczność dotychczasowej koncepcji kanalizowania gminy. Ta wizja jest dziś realizowana przez władze gminy. Jeśli dojdzie teraz do podpisania umowy o pracę, Łukasz Kosmalski będzie miał możliwość wcielania wizji w praktykę. To także dobra wiadomość dla bieżących spraw mieszkańców Dębogóry.

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe