Gminne Dożynki Żarczyn '2017 * Podziękowania wójt Anny Kusy-Kłos za organizację dożynek

  • 14.09.2017, 18:44 (aktualizacja 14.09.2017, 18:58)
  • Piotr Waydyk
Gminne Dożynki Żarczyn '2017 * Podziękowania wójt Anny Kusy-Kłos za organizację… archiwum e-widuchowa.pl
Wciąż nie milkną echa tegorocznych bardzo udanych Dożynek Gminnych w Żarczynie. Wszyscy wszystkim dziękują. Przeszedł też czas na końcowe szczegółowe podziękowanie od wójt Anny Kusy Kłos. Oto ich treść:

Dożynki to szczególna okazja, by podziękować rolnikom, przekazać wyrazy szacunku i wdzięczności za Ich ciężką pracę i  codzienny trud, za każdą kroplę potu zraszającą naszą rolę oraz za umiejętność współpracy i jednoczenia się wokół wspólnego celu.

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim osobom, które włączyły się w organizację tegorocznych Dożynek Gminnych w Żarczynie. Szczególne podziękowania kieruję do Sołtys Pani Krystyny Sztuki, Rady Sołeckiej, mieszkańców wsi Żarczyn i Wilcze, którzy włożyli mnóstwo pracy i wysiłku w przygotowanie imprezy. To dzięki Ich niesamowitemu zaangażowaniu nasze wspólne Święto Plonów nabrało wyjątkowego charakteru i zgromadziło tak wielu uczestników. W imieniu własnym oraz gospodarza tegorocznych Dożynek – Pani Sołtys Sołectwa Żarczyn składam podziękowania Księdzu proboszczowi Janowi Karwathowi, Starostom Dożynek Pani Hannie Lis i Panu Janowi Rębaczowi, przedstawicielom rolników, sołectw gminy Widuchowa, przedsiębiorców, instytucji i stowarzyszeń, druhom z Ochotniczych Straży Pożarnych, a także mieszkańcom oraz wszystkim, którzy wsparli nas organizacyjnie i materialnie.

Za okazaną pomoc dziękuję naszym oddanym przyjaciołom i sponsorom, dzięki którym plany i pomysły udało się zmaterializować i wprowadzić w czyn, co sprawiło, że Gminne Dożynki w Żarczynie miały wspaniałą oprawę, niepowtarzalny klimat i charakter, sprawiły radość wszystkim gościom oraz satysfakcję społeczności Żarczyna.

Nasi tegoroczni sponsorzy:

ENEA OŚWIETLENIE, ARMAROL- Stanisław Kurcz, Agriza Spółka z o.o z Żarczyna, Nadleśnictwo Gryfino, Koło Łowieckie „Bielik”, KOrCZBUD – Bożena Robert Korczyńscy, Bank Spółdzielczy w Gryfinie, Bank Agricole, Eugenia i Stanisław Toporek z Żelechowa, Dorota i Piotr Toporek z Krzywina, Urszula i Paweł Toporek z Lubicza, Krzysztof Motyka, Iwona i Robert Lis, Piotr Lis,  Zofia Ławicka Sklep Spożywczo- Przemysłowy Widuchowa, Teresa Kurantowicz – Sklep Spożywczo Przemysłowy Krzywin, Koźlecka Edyta – Sklep Spożywczy „Lewiatan”, BUD-MAT Gryfino, Apteka Banie, Piekarnia Widuchowa Mateusz Frątczak, Piekarnia Adamscy Banie, „Intermarche” Chojna Agnieszka Łoszewska i Sebastian Tomczyk, Kwiaciarnia „Botanika” Gryfino.

Serdecznie dziękuję,

Anna Kusy – Kłos
Wójt Gminy Widuchowa

Inne artykuły związane z organizacją Gminnych Dożynek w Żarczynie:

Gminne Dożynki Żarczyn '2017 * Kompletna wideorelacja (foto nadal w budowie)

Gminne Dożynki Żarczyn '2017 * Podziękowania od sołtysa i rady sołeckiej. Ja dziękuję i gratuluję dziękującym

Gminne Dożynki Żarczyn '2017 * Tak czystego i zadbanego Żarczyna nie było nigdy w historii. Dekoracje dożynkowe…

Gminne Dożynki Żarczyn 2017 * Wilcze. Te dekoracje chyba przebiły wszystkie dotychczasowe

Gminne Dożynki Żarczyn '2017 * Powstają pierwsze dekoracje dożynkowe. Wielki kogut już wita gości (foto)

    Pierwszy raz wójt Anna Kusy-Kłos dziękowała już podczas otwarcia żarczyńskich dożynek. Oto ten film:

 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe