ZAPROSZENIE NA OTWARTĄ IMPREZĘ STRZELECKĄ NA STRZELNICY W WIDUCHOWEJ

  • 14.09.2017, 06:51 (aktualizacja 14.09.2017, 18:15)
  • Andrzej Stachura (widuchowa.pl)
ZAPROSZENIE NA OTWARTĄ IMPREZĘ STRZELECKĄ NA STRZELNICY W WIDUCHOWEJ Andrzej Stachura (widuchowa.pl)
Z okazji kolejnej 78 rocznicy 17 Września 1939 r. 1.Szczeciński Klub Strzelecki wspólnie z Bractwem Kurkowym „Gryf” z Gryfina pragnie zaprosić w dniu 17.09.2017 r. tj. w niedzielę o godz. 10.00 na imprezę strzelecką pod nazwą „10 Strzałów ku chwale Ojczyzny”. Impreza odbędzie się na terenie strzelnicy Bractwa Kurkowego „Gryf” w Widuchowej.

     Impreza ma charakter otwarty dla wszystkich mieszkańców gminy i okolic. Po krótkim przeszkoleniu i pod nadzorem doświadczonych instruktorów każdy z przybyłych gości będzie miał możliwość oddać 10 strzałów z pistoletu TT 7,62x25. Dla dzieci organizator przewidział małokalibrowy pistolet TT.

   Tradycja ogólnopolskiej akcji pod hasłem „ 10 strzałów ku chwale Ojczyzny” sięga lat 30-tych ubiegłego wieku, a jej pomysłodawcą był sam Marszałek Józef Piłsudski.
Podczas imprezy będzie można także obejrzeć wystawę broni historycznej i współczesnej. Dla naszych gości przygotowaliśmy ognisko (jedzenie i napoje goście przynoszą we własnym zakresie).

    Koszt imprezy:
- dla uczestnika nie posiadającego własnej broni 20zł,
- dla osób posiadających własną broń ( pistolet TT) i amunicję bezpłatnie.

    Opis dojazdu:

    Wyjeżdżając z Widuchowej w kierunku Lisiego Pola / Chojny zaraz za przystankiem autobusowym skręcamy w prawo w drogę szutrową w kierunku oczyszczalni ścieków. Po przejechaniu 500 m dojeżdżamy do betonowej drogi, gdzie zostawiamy auto. Strzelnica znajduje się 70 m dalej.

    Strzelnicę w Widuchowej otwarto uroczyście podczas tegorocznego Jarmarku Widuchowskiego. Oto film z tego wydarzenia.

Oto jak dojechać do strzelnicy:

Andrzej Stachura (widuchowa.pl)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe