Rusza tegoroczna "Szlachetna Paczka". Z nową liderką

  • 12.09.2017, 20:11 (aktualizacja 14.09.2017, 06:50)
  • czytelnik e-widuchowa.pl
Rusza tegoroczna "Szlachetna Paczka". Z nową liderką czytelnik e-widuchowa
Chojna – dwa zgłoszenia na wolontariuszy, na Lidera zero. Napisałam sms-a i w ciągu kilku minut dostałam odpowiedź od Natalii. Po kilkunastominutowej rozmowie wiedziałam, że ta szalona i pełna pozytywnej energii dziewczyna dokona czegoś wielkiego – mówi Koordynator Regionu Justyna Brodzińska

         Natalia Kucharska – w tym roku po raz pierwszy dołączyła do Szlachetnej Paczki. To jednak nie przeszkodziło jej w przysłowiowym „zakasaniu rękawów” i w ciągu tygodnia zbudowania podstaw zespołu gotowego do pracy. Zaczęło się od rozmowy z koleżanką. Już po chwili we dwie szukały kolejnych kandydatów. Teraz zespół ma już 8 osób, jednak cały czas czeka na zgłoszenia nowych chętnych osób.  Wolontariusze którzy współpracują razem z Natalią to; Justyna Konończuk , Iwona Przychoćko , Alicja Pasternak , Anna Migdalska, Magdalena Janowska, Adrian Klag , Renata Roman ,Agata Kurantowicz. . Pracy do podzielenia na wszystkich na pewno nie zabraknie. Ale Oni robią to z uśmiechem na twarzy .  Działają  pełną parą wkrótce zaczynają odwiedzać rodziny. Wszyscy wolontariusze są jak wielka jedna rodzina wiedzą co gdzie i jak mają robić.

         Rozmowy telefoniczne i te na żywo, spotkania, opowiadanie o projekcie, nowe znajomości. To wszystko sprawia, że z każdym dniem Szlachetna Paczka w Chojnie zaczyna nabierać rozpędu.

          Do akcji Szlachetna Paczka przyłączyły się;

Zespół Szkół w Widuchowej,

Gminne Przedszkole w Widuchowej,

Szkołą Podstawowa w Krzywinie,

Bajkowe Przedszkole Miejskie w Chojnie ,

Szkoła oraz Przedszkole w Cedyni.

Tutaj również bardzo pomagają nauczyciele oraz uczniowie myślę że Razem uda nam się zorganizować wiele.

Również pomagają Wójt Gminy Widuchowa oraz Burmistrz Miasta Chojny .

     Rodzin do odwiedzenia mamy sporo z Gminy Chojna ,  Gminy Cedynia oraz Gminy Widuchowa mamy nadzieję że wszystko uda się i na koniec Razem usiądziemy i powiemy sobie ,,Warto było '' .

   Silny, chętny do działania zespół zarażający swoim zaangażowaniem udowadnia, że w grudniu kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt rodzin z Chojny i okolic otrzyma szansę na radosne Święta Bożego Narodzenia i uśmiech spowodowany dobrocią innych.

     Mamy również świetną informacje 28 października bawimy się razem ze Szlachetną Paczką w Widuchowej od 10-16 w tym dniu do szkoły będzie można przynosić dary .Rodziny pokażą się w systemie w połowie października . Mamy wiele atrakcji ….Zumba ,Piloxing, Jumpit, makijaże ,robienie warkoczy i wiele innych atrakcji. Także serdecznie zapraszamy ,,Razem możemy więcej,,

czytelnik e-widuchowa.pl

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe