Orlik Krzywin * Kapitalna zabawa podczas Dnia Sportu połączonego z akcją charytatywną dla Beaty. Zebrano aż 2 848,02 PLN i 32 eurocenty

  • 10.09.2017, 07:50 (aktualizacja 10.09.2017, 09:04)
  • Piotr Waydyk
Orlik Krzywin * Kapitalna zabawa podczas Dnia Sportu połączonego z akcją…
W Krzywinie potrafią wyczarować coś z niczego. W sobotnie południe silna grupa pod wezwaniem pani sołtys Jadzi Mazur udowodniła kolejny raz, że skrzyknięci na poczekaniu, pełni przeróżnych, nieraz zwariowanych pomysłów, tworzą dzieła, które zapadają uczestnikom głęboko w pamięć na wiele lat. Takim dziełem z pewnością będzie Dzień Sportu na orliku wraz akcją charytatywną na rzecz leczenia Pani Beaty Dąbrowskiej ze Szczecina.

   Tym razem pomoc pani Jadzi przy organizacji okazali: rada sołecka, ADK Szafir, OSP Krzywin, świetlica wiejska w Krzywinie, animatorzy orlika i w większości anonimowi mieszkańcy  krzywińskiego. Aby zauważyć wszystkich pomocników oraz sponsorów, trzeba obejrzeć koniecznie załączony film, na którym starałem się zamieścić wszystkie najważniejsze wydarzenia. Niech żałują ci wszyscy, którzy nie pojawili się na festynie. 

      No i na koniec najważniesze. Dla Beaty zebrano aż  2 848,02 PLN i 32 eurocenty. W Krzywinie bawią się i pomagają! Taka współczesna modyfikacja motta, parafrazującego średniowieczne zawołanie "ora et labora" (łac. módl się i pracuj).

Film nr 1: Atrakcje festynu rekreacyjno-sportowego na orliku w Krzywinie z okazji Dnia Sportu i akcji charytatywnej na rzecz Beaty

Film nr 2: 8-kilometrowy "Bieg dla Beaty" od startu do mety. Większość materiału nakręciła Karolina Czerwionka.

 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe