Orlik Krzywin * Zaproszenie na sobotni Dzień Sportu połączony z akcją charytatywną. Ogrom atrakcji na krzywińskim orliku!

  • 07.09.2017, 21:25 (aktualizacja 07.09.2017, 22:11)
  • Piotr Waydyk
Orlik Krzywin * Zaproszenie na sobotni Dzień Sportu połączony z akcją…
W sobotę 9 września w Krzywinie kolejna wielka impreza sportowo-rekreacyjna na terenie Gminy Widuchowa. Głód organizacji masowych imprez w tamtejszym środowisku jest nienasycony od kilku lat. Inicjatywa gna inicjatywę. Tym razem okazją będzie organizowana w całej Polsce na orlikach akcja Dzień Sportu. Koordynowana przez Fundację Rozwoju Kultury Fizycznej ogólnopolska akcja ma ambicje stać się w przyszłości corocznym, cyklicznym, ogólnopolskim wydarzeniem sportowo-rekreacyjnym. Adresatami wydarzenia mają być dzieci, młodzież, dorośli oraz seniorzy. Całej akcji ma towarzyszyć akcja charytatywna koordynowana przez Annę Dylewską, opiekunkę świetlicy środowiskowej w Krzywinie. Blok sportowy jest dziełem ADK Szafir oraz animatorów Orlika w Krzywinie. Organizatorzy już teraz zapraszają wszystkich chętnych z Krzywina, całej Gminy Widuchowa oraz innych odległych stron świata. Atrakcji nie zabraknie.

  Przy okazji przypomnę, że podobną imprezę udało się przeprowadzić w dniu 1 października zeszłego roku. Odsyłam pod . Warto powrócić do wspomnień, bo zabawy było wtedy co niemiara.

 Przy okazji plakat przygotowany na okazję akcji charytatywnej. Znajdują się tam wszystkie najciekawsze punkty programu.

 

 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe