Gminne Dożynki Żarczyn '2017 * Kto jutro wystąpi na scenie w Żarczynie? (wideo)

  • 01.09.2017, 13:07 (aktualizacja 01.09.2017, 13:24)
  • Piotr Waydyk
Gminne Dożynki Żarczyn '2017 * Kto jutro wystąpi na scenie w Żarczynie?…
To już jutro, 2 września, na nowej scenie w Żarczynie pojawi się kilku wykonawców, którzy umilą nam zabawę.  Pierwszy  raz zaśpiewają i zagraja w Gminie Widuchowa: znana formacja muzyki Dance -Zespół B-QLL oraz gryfiński wokalista Boomcyk.

     Po raz kolejny za to zobaczymy i usłyszymy Michała Gielniaka, który wśród naszych mieszkańców ma już sporą grupę fanów i fanek. Gwiazda Wieczoru B-QLL to grupa, którą założył w 2010 roku Marcin Niewiadomsk"OMBRE". Wkrótce do zespołu dołączył Jacek Muszyński "JACO". W repertuarze grupa ma znane przeboje:  Łapy w górę, Mój S.O.S., Czy to czujesz, Za każdy dotyk, Zegary.

    Świetnej zabawy nie brakowało podczas dożynek w Widuchowej w 2015 roku i w Krzywinie w 2016 roku, więc i tym razem  na pewno nie zabraknie w Żarczynie. Warto więc wybrać się w sobotę do miejscowości - gospodarza tegorocznych gminnych dożynek. Na rozgrzewkę podaję kilka przykładów muzyki zapowiadanych wykonawców.

Zespół B-QLL

MICHAŁ GIELNIAK

BOOMCYK

 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe