Gminne Dożynki Żarczyn 2017 * Wilcze. Te dekoracje chyba przebiły wszystkie dotychczasowe

  • 01.09.2017, 10:57 (aktualizacja 01.09.2017, 11:18)
  • Piotr Waydyk
Gminne Dożynki Żarczyn 2017 * Wilcze. Te dekoracje chyba przebiły wszystkie…
Wielkimi krokami zbliżają się gminne uroczystości dożynkowe w Żarczynie. Niewielu ludzi w gminie wie poza zainteresowanymi, że malutka miejscowość Wilcze, leżąca przy skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 122 z drogą powiatową na Żelechowo, należy administracyjnie do Sołectwa Żarczyn. Zamieszkuje w niej w kilku zaledwie domach kilkadziesiąt osób. Zbliżające się dożynki pozwalają tej małej społeczności zamanifestować swoją obecność w Gminie Widuchowa.

   To właśnie w Wilczych powstały dekoracje dożynkowe, że aż dech zapiera. Warto też wspomnieć, że starostą tegorocznych dożynek będzie właśnie mieszkaniec Wilczych, miejscowy rolnik Jan Rębacz. 

   Inne artykuły o Gminnych Dożynkach Żarczyn 2017:

Powstają pierwsze dekoracje dożynkowe. Wielki kogut już wita gości…

Dziś poznaliśmy plakat i program imprezy

Rośnie scena dożynkowa. Czas na konstrukcję metalową pod dach (foto)

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe