OSP Krzywin informuje o osunięciu wiszącej gałęzi na przewodach energetycznych w Żarczynie

  • 01.09.2017, 09:55 (aktualizacja 01.09.2017, 10:08)
  • OSP Krzywin
OSP Krzywin informuje o osunięciu wiszącej gałęzi na przewodach energetycznych…
 W czwartkowy ranek 31 sierpnia 2017 r. o godzinie 8.05 dyżurny SK zadysponował nas do zwisającej gałęzi w miejscowości Żarczyn. Po przybyciu na miejsce zastaliśmy niewielkich rozmiarów gałąź, która oderwała się z pobliskiego drzewa i zawisła na przewodach napowietrznej linii energetycznej tuż przy tzw. pętli autobusowej przy blokach w Żarczynie.

      Z uwagi na brak możliwości usunięcia gałęzi we własnym zakresie (brak wyłączonego zasilania) poprosiliśmy o pomoc pogotowie energetyczne. Przybyli na miejsce pracownicy ENEI po odłączeniu zasilania przy użyciu teleskopowej sztycy usunęli feralną gałąź. Nasze działania polegały głównie na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia.

        W działaniach brały udział: OSP Krzywin i Pogotowie Energetyczne.

OSP Krzywin

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe