OSP Krzywin informuje o swojej akcji usunięcia suchych gałęzi w Krzywinie

  • 01.09.2017, 09:44 (aktualizacja 01.09.2017, 09:55)
  • OSP Krzywin
OSP Krzywin informuje o swojej akcji usunięcia suchych gałęzi w Krzywinie OSP Krzywin
Zgodnie w wcześniejszymi ustaleniami w czwartkowe późne popołudnie 31.08.2017 r. spotkaliśmy się, aby usunąć suche gałęzie z wiąza przy budynku punktu przedszkolnego w Krzywinie. O pomoc w ich usunięciu zwróciła się do nas dyrekcja placówki. Bezpieczeństwo najmłodszych jest dla nas zawsze bardzo ważne i wykonanie tego przedsięwzięcia musiało zostać wykonane przed przybyciem najmłodszych na poniedziałkowe rozpoczęcie roku szkolnego.

    Z uwagi na fakt, iż posiadana przez nas drabina okazała się zbyt niska poprosiliśmy o wsparcie znajomego posiadającego wysięgnik z koszem, z którego mogliśmy usunąć niebezpieczne suche gałęzie. W międzyczasie podcięliśmy również gałęzie świerków rosnących wzdłuż ogrodzenia punktu przedszkolnego, które zasłaniały zarówno część zabawową na terenie przedszkolnym, ale również ograniczały skrajnie drogi przylegającej do ogrodzenia.

OSP Krzywin

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe