POMÓŻMY OFIAROM NAWAŁNICY - WIDUCHOWA DLA SZYNWAŁDU

  • 30.08.2017, 18:55 (aktualizacja 30.08.2017, 19:09)
  • Piotr Waydyk
POMÓŻMY OFIAROM NAWAŁNICY - WIDUCHOWA DLA SZYNWAŁDU
Drodzy rodzice, uczniowie, mieszkańcy gminy Widuchowa. Każdy z nas słyszał o tragicznych w skutkach nawałnicach na Pomorzu. Poszkodowani cały czas borykają się z wieloma problemami. Często brakuje pieniędzy na podstawowe rzeczy, bo najpierw trzeba zrobić dach, wyremontować zalane pomieszczenia, zebrać plony.

    Zespół Szkół w Widuchowej dołącza się do akcji wsparcia przygotowując wyprawki szkolne dla sześciorga dzieci ze wsi Szynwałd w gminie Sośno. Chodzi dokładnie o plecaki, piórniki, przybory szkolne, farby, zeszyty, bloki, kredki itp. Rzeczy powinny być nowe. Można dodać także jakieś upominki (np. maskotkę) lub słodycze. Dary można przynosić do sekretariatu szkoły w dni powszednie od 7 do 15. Paczka zostanie nadana 31 sierpnia. Czasu jest mało, ale wierzymy, że wspólnie uda się nam sprawić, że po tych dramatycznych chwilach dzieci poczują się szczęśliwe.

Lista dzieci dla których przygotowujemy wyprawkę:
- Karol Krysiak - lat 9 (3 klasa),
- Wiktor Wiśniewski - lat 9 (3 klasa),
- Marcelina Gąsecka - lat 8 (3 klasa),
- Jakub Sowiński - lat 10 (4 klasa),
- Patrycja Dyrka - lat 7 (1 klasa),
- Kacper Knitter - lat 10 (4 klasa).

Dodatkowych informacji udziela Pan Paweł Wróbel, tel. 606 36 36 32

Poniższe zdjęcia pochodzą ze wsi Szynwałd. Dzieci wskazała miejscowa pani sołtys.

Piotr Waydyk

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe