Gminne Dożynki Żarczyn '2017 * Powstają pierwsze dekoracje dożynkowe. Wielki kogut już wita gości (foto)

  • 26.08.2017, 09:33 (aktualizacja 26.08.2017, 09:36)
  • Piotr Waydyk
Gminne Dożynki Żarczyn '2017 * Powstają pierwsze dekoracje dożynkowe.…
W miejscowości Żarczyn, która jest gospodarzem tegorocznych Gminnych Dożynek w Gminie Widuchowa, trwa pełna mobilizacja mieszkańców. O powstającej scenie pisałem już kilka razy i jeszcze nie jeden raz napiszę. Obecnie jak grzyby po deszczu powstają pierwsze dekoracje w postaci dożynkowych "witaczy". Mi szczególnie zaimponował olbrzymi kogut, który powstał wczoraj wieczorem przy wjeździe do Żarczyna od strony Baniewic przy drodze wojewódzkiej nr 122.

     Wkrótce o innych inicjatywach mieszkańców Żarczyna. Przy okazji proszę zajrzeć do programu imprezy, który znajdziesz pod Gminne Dożynki Żarczyn 2017 * Dziś poznaliśmy plakat i program imprezy.

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe