Widuchowa * 57. edycja Decathlonu IMF za nami. Uroczyste wręczenie nagród (foto, wideo)

  • 20.08.2017, 10:31 (aktualizacja 21.08.2017, 09:29)
  • Piotr Waydyk
Widuchowa * 57. edycja Decathlonu IMF za nami. Uroczyste wręczenie nagród…
Wczoraj około 18.30 odbyło się na placu apelowym Zespołu Szkół w Widuchowej uroczyste podsumowanie 57. edycji międzynarodowej imprezy dla osób niepełnosprawnych p.n. Decathlon IMF (Integrative Meeting Friends). W zawodach wystartowało około 100 zawodników z trzech krajów, Polski, Ukrainy i Rumunii. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy, a zespoły pamiątkowe puchary. Nowością w podobnych zawodach był start bardzo licznej i widocznej grupy osób niepełnosprawnych z Gminy Widuchowa.

    Nagrody zawodnikom wręczali wójt Anna Kusy-Kłos, wiceprzewodniczący rady Zdzisłąw Merski oraz sekretarz Andrzej Stachura. Mistrzem ceremonii okazał się jak zwykle Jerzy Chrabecki, niestrudzony organizator Decathlonu od dokładnie 25 lat. Słowa szczególne podziękowania należą się jednostkom OSP w Krzywinie i Widuchowej, w tym członkom młodzieżowych drużyn pożarniczych, które przez 2 dni sędziowali zawody.  

   O samej imprezie oraz sponsorach mówiła wójt Anna Kusy-Kłos w poniższym filmie:

Krótkiego podsumowania imprezy tuż po jej zakończeniu dokonał sam niestrudzony organizator Jerzy Chrabecki:

Film z uroczystego podsumowania imprezy:

 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe