GOPS Widuchowa * Wyżywienie w szkołach bez zmian

  • 18.08.2017, 09:35 (aktualizacja 18.08.2017, 10:05)
  • Piotr Waydyk
GOPS Widuchowa * Wyżywienie w szkołach bez zmian archiwum e-widuchowa.pl
Wczoraj Maria Woźniak, Kierownik GOPS w Widuchowej, podpisała nową jednoroczną umowę z dotychczasowym tymczasowym operatorem żywienia w szkołach, Bogusławem Krawczykiem z Widuchowej. W tym przypadku obowiązywało zapytanie ofertowe. Bogusław Krawczyk był jedynym oferentem. Wartość zamówienia nie różni się od tego na wiosnę.

  Przypomnę, że na wiosnę byliśmy świadkami wielkich zmian na rynku dożywiania w szkole. Wcześniejsza firma z dnia na dzień dostałą wymówienie. Pisałem o tym w artykułach: 

GOPS Widuchowa zerwał umowę na dożywianie dzieci (komentarz)

Sytuacja jest kuriozalna. Dwie firmy dostarczają wyżywienie do szkół ( komentarz)

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość
gość 07.09.2017, 18:00
był jedyny bo pewnie tylko do niego wysłali te zapytanie ofertowe, zresztą jak widać na zdjęciu, wszyscy się znali wcześniej hehe brawa się należą, kolejny sukces
demoraliz
demoraliz 21.08.2017, 12:57
Bardzo się cieszę z tego powodu! A może byście tak napisali artykuł o skutecznych kremach na zmarszczki? Bo poszukuję takiego. https://poznajrichevon.pl/czym…

Pozostałe