Trzebież * Realizacja wspólnego projektu Pereł Międzyodrza i ADK Szafir

  • 17.08.2017, 16:45 (aktualizacja 17.08.2017, 17:21)
  • Piotr Waydyk
Trzebież * Realizacja wspólnego projektu Pereł Międzyodrza i ADK Szafir
We wtorek 15 sierpnia dwa wypełnione po brzegi autokary wyruszyły w godzinach porannych z Krzywinia i Widuchowej do Trzebieży. To finalny efekt wspólnego projektu obu kobiecych drużyn z dwóch bardzo prężnie działających ośrodków w ramach programu "Orlik". Przy współpracy z Urzędem Gminy animatorom i członkiniom obu drużyn udało się zrealizować projekt integracyjny dofinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Woj. Zachodniopomorskiego w ramach Agencji Rozwoju Regionalnego w Koszalinie. Należy podkreślić, że atrakcyjny wyjazd wraz z rodzinami nic nie kosztował naszego gminnego podatnika. Przy okazji dopisała pogoda, więc plażowanie na pewno się udało.

   Głównym założeniem projektu poza integracją była wspólna profesjonalna sesja zdjęciowa. Jej przebieg obrazuje poniższa fotorelacja oraz wideorelacja. 

    Trenerem zespołu ADK Szafir jest Dariusz Szymorek, a Pereł Międzyodrza Tomasz Łapiński. Projekt z ramienia Urzędu Gminy pilotowała Monika Nowicka - zawodniczka ADK Szafir. 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe