Powiat Gryfiński * Wystartowała 12. edycja "Bocianów"

  • 16.08.2017, 14:03 (aktualizacja 16.08.2017 14:58)
  • Piotr Waydyk
Powiat Gryfiński * Wystartowała 12. edycja "Bocianów"
Właśnie wystartowała 12. edycja konkursu pn. „Nagroda Starosty Gryfińskiego za promocję powiatu”, której laureatów poznamy podczas uroczystej sesji Rady Powiatu w Gryfinie w listopadzie br., która tradycyjnie zorganizowana jest z okazji "Święta Niepodległości".


      Już można zgłaszać kandydatury osób, organizacji i instytucji, które w okresie od 1 września ubiegłego roku do końca sierpnia br. poprzez swoją aktywność i osiągnięcia wspierały i przyczyniły się do szeroko rozumianego rozwoju i promocji Powiatu Gryfińskiego w kraju i poza jego granicami. Na wnioski organizatorzy czekają do 30 września 2017 r.
Ważna informacja! Od tegorocznej edycji obowiązuje nowy regulamin, który znajdziesz wchodząc pod  Regulamin Konkursu.

Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut

    Przypomnę, że laureatem 11. edycji Bociana, czyli „Nagrody starosty gryfińskiego za promocję powiatu” w kategorii kultura został Paweł Wróbel, nauczyciel Zespołu Szkół w Widuchowej. Wcześniej był aż 4 razy nominowany, ale statuetkę i nagrodę pieniężną w zeszłym roku otrzymał pierwszy raz. O tym wydarzeniu pisałem pod Powiat Gryfiński * Paweł Wróbel laureatem tegorocznego Bociana w kategorii kultura (info i wideorelacja).

    Myślę, że i tym razem osób i organizacji godnych pójść w ślady Pawła Wróbla nie będzie w naszej gminie brakować. 

 

Piotr Waydyk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Uczeń
Uczeń 16.08.2017, 15:22
Pan Paweł do orła powinien być nominowany, bo na prawdę zasłużył

Pozostałe