Powiat Gryfiński * Wystartowała 12. edycja "Bocianów"

  • 16.08.2017, 14:03 (aktualizacja 16.08.2017, 14:58)
  • Piotr Waydyk
Powiat Gryfiński * Wystartowała 12. edycja "Bocianów"
Właśnie wystartowała 12. edycja konkursu pn. „Nagroda Starosty Gryfińskiego za promocję powiatu”, której laureatów poznamy podczas uroczystej sesji Rady Powiatu w Gryfinie w listopadzie br., która tradycyjnie zorganizowana jest z okazji "Święta Niepodległości".


      Już można zgłaszać kandydatury osób, organizacji i instytucji, które w okresie od 1 września ubiegłego roku do końca sierpnia br. poprzez swoją aktywność i osiągnięcia wspierały i przyczyniły się do szeroko rozumianego rozwoju i promocji Powiatu Gryfińskiego w kraju i poza jego granicami. Na wnioski organizatorzy czekają do 30 września 2017 r.
Ważna informacja! Od tegorocznej edycji obowiązuje nowy regulamin, który znajdziesz wchodząc pod  Regulamin Konkursu.

    Przypomnę, że laureatem 11. edycji Bociana, czyli „Nagrody starosty gryfińskiego za promocję powiatu” w kategorii kultura został Paweł Wróbel, nauczyciel Zespołu Szkół w Widuchowej. Wcześniej był aż 4 razy nominowany, ale statuetkę i nagrodę pieniężną w zeszłym roku otrzymał pierwszy raz. O tym wydarzeniu pisałem pod Powiat Gryfiński * Paweł Wróbel laureatem tegorocznego Bociana w kategorii kultura (info i wideorelacja).

    Myślę, że i tym razem osób i organizacji godnych pójść w ślady Pawła Wróbla nie będzie w naszej gminie brakować. 

 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Uczeń
Uczeń 16.08.2017, 15:22
Pan Paweł do orła powinien być nominowany, bo na prawdę zasłużył

Pozostałe