Urząd Gminy * Referat Inwestycji Strategii i Rozwoju nadal z dwoma wakatami!

  • 25.07.2017, 11:39 (aktualizacja 25.07.2017, 12:06)
  • Piotr Waydyk
Urząd Gminy * Referat Inwestycji Strategii i Rozwoju nadal z dwoma wakatami!
Równolegle z konkursem na stanowisko Dyrektora ZGK toczyło się postępowanie kwalifikacyjne na dwa wolne stanowiska w Referacie Inwestycji Strategii i Rozwoju. Pomimo, że zgłosili się kandydaci, żaden nie uzyskał wystarczającej liczby punktów, aby zostać rekomendowanym do zatrudnienia.

   Znając życie wójt ogłosi teraz kolejny konkurs. A sprawa staje się pilna, gdyż ten referat ma największe znaczenie podczas procesu inwestycyjnego. Przypomnę, że największe tegoroczne wyzwania to I etap przebudowy Bulwarów Rybackich, oczyszczalnie przydomowe i droga przez Marwice. Te inwestycje są na etapie przygotowania dokumentacji przetargowej. Dochodzi też szykowanie dokumentacji na nabór wniosków odnośnie modernizacji oczyszczalni ścieków. To nie są zadania z kategorii wagi lekkiej, lecz kluczowe inwestycje (przynajmniej 2 pierwsze) obecnej kadencji samorządu.

Inne artykuły na ten temat:

Urząd Gminy * Dorota Koleda odchodzi po pół roku z urzędu. Ruszył nabór na jej następcę

Urząd Gminy * Wkrótce zmiana na ważnym stanowsku urzędniczym. Dorota Koleda za Annę Sobczyńską

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe